خانه / دسته‌بندی نشده / آذری جهرمی: افزایش 10 برابری اشتغالزایی در بخش فناوری اطلاعات امکان پذیر است

آذری جهرمی: افزایش 10 برابری اشتغالزایی در بخش فناوری اطلاعات امکان پذیر استبه گزارش ایرنا ، «محمدجواد آذری جهرمی» روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه وزیران پیشین و جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل این وزارتخانه ؛ افزود: کشور ما یک کشور مردم سالار است و فرهنگ و امنیت ما مدیون حضور این مردم در صحنه است؛ این مردم امروز دچار مشکل هستند و بیکاری یکی از بزرگترین مشکلات آنها است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: مردم اگر ناامید شوند، آنچه که ما الان از آن به عنوان مشکلات فرهنگی و امنیتی یاد می کنیم، ده ها برابر خواهد شد.
آذری جهرمی افزود: جهاد امروز کشور جهاد اقتصادی است و وقتی در کشور قرار است جهاد کنیم عقبه جبهه هم باید کمک کنند؛ برنامه جدی ما برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این است که این جهاد به طور احسن اجرایی شود.
این عضو کابینه دولت دوازدهم اضافه کرد: دولت مخاطب بایدهای رهبری است و باید در این عرصه کار کنند؛ برنامه داریم که تا پایان 4 سال دولت دوازدهم در حوزه فناوری اطلاعات 20 هزار شرکت کسب و کار نوپا، یک هزار شرکت کسب و کار متوسط ، 100 شرکت کسب و کار بزرگ و5 شرکت بین المللی ایجاد کنیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: آنها که در این مسیر چوب لای چرخ دولت قرار می دهند، همانطور که دولت مخاطب بایدهای رهبری است آنها خود را مخاطب نبایدهای رهبری بدانند.
به گزارش ایرنا، مراسم تودیع ‘محمود واعظی’ و معارفه ‘محمد جواد آذری جهرمی’ با حضور ‘اسحاق جهانگیری’ معاون اول رئیس جمهوری و خانواده شهید ‘محسن حججی’ در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز ( دوشنبه ) برگزار شد . در این مراسم تمبر یادبودی به یاد شهید محسن حججی رونمایی شد.
به گزارش ایرنا، آذری جهرمی با کسب 152رای موافق،120رای مخالف،هفت رای ممتنع و 9 رای باطله از نمایندگان مجلس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم شد.
وی متولد سال 1360 بوده و جوان‌ترین وزیر کابینه دوازدهم است، فارغ التحصیل رشته مهندسی برق دانشگاه صنعت آب و برق است، وی از سال 1388 تا 1393 مدیرکل امنیت سیستم های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بود.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام**9189**1108**1561** خبرنگار: اسماعیل داودی**انتشار:مژگان تواناانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید