خانه / دسته‌بندی نشده / آزادگان شجاعت و پایمردی خودشان را در دفاع از آرمان های انقلاب نشان دادند

آزادگان شجاعت و پایمردی خودشان را در دفاع از آرمان های انقلاب نشان دادندبه گزارش ایرنا حجت الاسلام محمد عزیز پور در خطبه های این هفته نماز جمعه سراوان اظهار داشت: آزادگان سرافراز نماد صبر، ایستادگی و پایداری هستند که سلامتی خود را در راه اعتلای ارزش های اسلامی تقدیم کردند.
وی وجود اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر را یکی از مولفه های ناامنی عنوان کرد وافزود: هر اندازه این موضوع در یک جامعه گسترش یابد به همان میزان نا امنی بیشتر می شود.
وی بیان کرد: معتادان قربانیان نخست مواد مخدر هستند که زندگی آنان به چالش کشیده می شود و این امر سبب ایجاد اختلافات خانوادگی و مالی نیز می شود.
امام جمعه موقت سراوان گفت: همه پرسی کردستان عراق یکی از موضوعاتی است که اگر محقق شود زمینه ساز تنش و درگیری های داخلی در این کشور می شود.
حجت الاسلام محمد پور اظهار داشت: سیاستمداران و صاحب نظران عراق در مقابل همه پرسی استقلال کردستان موضع گیری کنند و جلوی این اقدام ضد امنیتی را در این کشور بگیرند.
وی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت بیان کرد: مسئولان محلی و استانی باید از مشاوران خبره، شایسته و دارای سابقه انقلابی استفاده کنند.
به گزارش ایرنا شهرستان سراوان در 347 کیلومتری زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان قرار دارد.
7336**3213 خبرنگار :احسان بختیاری **انتشار دهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedanانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید