خانه / دسته‌بندی نشده / آغاز به کار شورای پنجم شروع فرصت چهار ساله عمران و بهسازی شهرها و روستاها است

آغاز به کار شورای پنجم شروع فرصت چهار ساله عمران و بهسازی شهرها و روستاها استمحمدرضا مروارید سه شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تبریک آغاز فعالیت رسمی پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بر اهمیت و تاثیرگذاری همدلی و جدیت اعضای شوراهای اسلامی استان برای تحقق اهداف توسعه شهری و روستایی استان ایلام تاکید کرد.
وی گفت: اهتمام قانونمند اعضای شوراها به تداوم تلاش ها و فعالیت هایی که در این سال ها برای بهسازی فضای عمومی شهرها و روستاهای استان جریان داشته سرمایه اجتماعی این نهادهای منتخب مردم را افزایش می دهد.
استاندار ایلام همچنین در پیامی آغاز فعالیت پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را تهنیت گفت ، در این پیام آمده است: اینک با آغاز بکار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا فرصت را مغتنم شمرده و به اعضای شوراها در دوره چهارم که با سعی و تلاش صادقانه در خدمت مردم بوده اند و به اعضای شوراهای دوره پنجم که این مسئولیت را با رای مردم اختیار نموده اند تبریک می گویم.
انتظار میرود با همه توان تفاهم و همدلی و با ارتباط مستمر با مردم و با توجه به راهبردها و سیاست های کلان نظام و همکاری و تعامل با مدیران استانی ، شهرستان ها و بخش هاو استفاده از نظرات کارشناسان بهرمند شوند تا شاهد رشد و اعتلای شهرها و روستاهای استان باشیم.’
مروارید یادآوری کرده است: همانطوری که در دولت یازدهم برای و آبادانی شهرها و روستاها اقدامات قابل توجهی انجام گرفته است و شاهد رشد چشمگیر و قابل توجه اعتبارات عمران شهری و روستایی بوده ایم ؛ به یاری خداوند و با همت مسئولان کشوری و استانی کماکان عمران و آبادانی شهرها و روستاها خواهد داشت’.
پنجمین دوره شوراهای اسلامی در همه 25 شهر استان ایلام و 375 روستا بالای 20 خانوار این استان تا ساعاتی دیگر – صبح چهارشنبه – به طور رسمی شروع می شود.
تعداد اعضای شوراهای شهری در شهر ایلام هفت نفره و در دیگر 24 شهر استان پنج نفر و در روستاها سه نفر است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، جمعیت کم، سابقه زمانی کوتاه و متوسط درامد کمتر از میانگین کشور در کنار برخی شرایط عام کشور اهالی موجب برخی کاستی های ساختاری و مشخصه های منفی در فضا ، نما و سطح سرانه های شهری و روستایی استان ایلام شده است که رفع انها نیازمند تلاش هماهنگ نهادهای مدنی ، عمومی و اجرایی حوزه عمران وخدمات شهری است.
تنظیم و انتشار : شهریار حیدری فر
6034انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید