خانه / دسته‌بندی نشده / آغاز فعالیت شورای بخش مرکزی دهلران

آغاز فعالیت شورای بخش مرکزی دهلرانبه گزارش ایرنا، محمدعلی کرمی روز دوشنبه در نشست انتخاب اعضای شورای بخش مرکزی دهلران گفت: شورای بخش مرکزی وظایفی در حوزه بخش بر عهده دارد.
وی افزود: تسلط بر قانون و مقررات شورای بخش و تصمیم گیری در خصوص مسایل و مشکلات بخش از موضوعات مهمی است که باید مد نظر اعضا باشد.
بخشدار مرکزی دهلران بر ضرورت تعامل اعضا برای پیشبرد برنامه ها در بخش تاکید کرد و یادآور شد: تلاش برای رفع مشکلات بخش و پیگیری اهداف و برنامه های دولت و توجه به ظرفیت های بخش از مسایلی هستند که شورای بخش باید دنبال کند.
کرمی افزود: در این نشست و با رای منتخبین اعضای شورای بخش ترکیب این اعضای پنج نفره مشخص شد و این افراد می توانند در چهار چوب قانون و مقررات کار خود را در بخش پیگیری کنند.
کرمی تاکید کرد: علی شیخی رئیس شورای بخش، هدایت مرادی نایب رئیس، علی محمد سبزی منشی و اسداله عبدی و علی علی کرمی بعنوان اعضا انتخاب شدند.
بخشدار مرکزی دهلران اضافه کرد: همچنین با رای اعضای پنج نفره شورای بخش اسداله عبدی به عنوان نماینده شورای بخش در شورای شهرستان معرفی شد.
در بخش مرکزی دهلران با 11 روستا 33 نفر اعضای شورای اسلامی روستایی فعالیت دارند .
جمعیت 80 هزار نفری دهلران در 180 کیلومتری جنوب مرکز استان ایلام در بخش های مرکزی ، میمه ، زرین آباد و موسیان ساکن هستند.
خبرنگار: علی رضازاده ** انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
6034/7175انتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید