خانه / دسته‌بندی نشده / ارائه خدمات مناسب، مستلزم اطلاع از نیازهای واقعی مردم است

ارائه خدمات مناسب، مستلزم اطلاع از نیازهای واقعی مردم استبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، سید بیوک موسوی در دیدار با رئیس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) و مدیران جهاد دانشگاهی استان زنجان، با بیان اینکه مدیران در تمامی حوزه ها باید از شرایط و نیازهای جوانان، بازنشستگان، ورزشکاران، بازاریان و فعالان بخش های مختلف آگاهی کامل داشته باشند، افزود: با اطلاع از نیازهای واقعی مردم در بخش های مختلف می توان خدمات متناسب با این نیازها را در جامعه ارائه کرد.
وی استفاده از استادان برجسته کشوری و برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران را مهم خواند و ادامه داد: این دوره های آموزشی می تواند اذهان بی رمق و خسته را به تفکر و پویایی دائمی وادارد و موجب بروز تحولات عظیمی در حوزه های مختلف شود.
معاون سیاسی استاندار زنجان یادآور شد: مدیران باید از مراکز علمی و افکار سنجی به منزله دماسنج، در بخش های مختلف استفاده کنند و از حساسیت های مختلف در افکار عمومی مطلع شوند و کاستی ها و موضوعات مختلف اجتماعی را درک کنند تا بتوانند در ایجاد تحول و توسعه استان موثر باشند.
موسوی با بیان اینکه جامعه امروز از نتایج اقدامات ناشی از عدم نیازسنجی در حوزه های مختلف در گذشته آسیب های فراوانی دیده است، خاطرنشان کرد: گاهی در روستایی مشاهده می شود که با وجود کاستی ها و نیازهای متعدد، سالن ورزشی بدون توجه به اولویت های منطقه احداث می شود که اصلا تناسبی با تعداد افراد ساکن در آن روستا ندارد و تنها اتلاف انرژی، هزینه و زمان است که این قبیل اقدامات آسیب های متعددی به جامعه وارد می کند.
وی برخورداری از نگاه ملی، حق طلبی و عدالت جویی در مدیران را ضروری دانست و اظهار کرد: چنانچه تولید علم در جامعه به درستی انجام شود، عقلانیت و نگاه تحول گرا را نیز به دنبال خواهد داشت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی نیازسنجی و آشنایی با افکار عمومی برای مدیران استان در تمامی حوزه ها تاکید کرد و گفت: باید مدیران در تمامی حوزه ها از نیازهای متعدد جامعه هدف خود آگاهی کامل داشته باشند.
7312/6085
دریافت: حسن اکبری** انتشار دهنده: رویا رفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید