خانه / دسته‌بندی نشده / از تمام ظرفیت های قانونی برای حمایت از تیم فوتسال آذرخش استفاده خواهیم کرد

از تمام ظرفیت های قانونی برای حمایت از تیم فوتسال آذرخش استفاده خواهیم کردجاسم جادری شامگاه جمعه در حاشیه دیدار تیم فوتسال آذرخش بندرعباس و تاسیسات دریایی تهران که در ورزشگاه غدیر بندرعباس برگزار شد، به خبرنگاران اظهار داشت: آذرخش در دیدار امروز برابر حریف خوبی همچون تیم تاسیسات دریایی درخشش قابل توجهی داشت و این نشان از قابلیت های بالای این تیم دارد.
وی تصریح کرد: تیم آذرخش در چند وقت اخیر به دلیل نداشتن حامی مالی دچار مشکلاتی شده و حمایت ها از این تیم کاهش پیدا کرده است.
استاندار هرمزگان گفت: از تمام خیران و علاقمندان به حوزه ورزش در هرمزگان دعوت می کنیم تا برای رشد و توسعه هر چه بیشتر ورزش استان وارد میدان شوند.
وی ابراز داشت: ما هم از طریق بخش دولتی تمام سعی خود را برای رفع مشکلات این تیم و دیگر تیم های لیگ برتری استان انجام خواهیم داد.
وی تصریح کرد: در مجموع جنوب ایران از ظرفیت های ورزشی بسیار بالایی برخوردار است که در این میان هرمزگان نیز در رشته های مختلف، جایگاه ویژه ای دارد.
جادری با بیان اینکه حمایت از تیم های ورزشی استان همواره در دستور کار استانداری بوده، اظهار کرد: در همین راستا پیش از این ، معاون سیاسی و امنیتی استانداری مسئول رسیدگی به مسایل و مشکلات تیم آذرخش شده بود و از این به بعد به هواداران تیم قول حمایت و پیگیری بیشتر را می دهیم.
دیدار تیم های آذرخش بندرعباس و تاسیسات دریایی تهران با پیروزی پنج بر یک نماینده هرمزگان به پایان رسید.
آذرخش بندرعباس با این پیروزی با کسب 6 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی مسابقات قرار گرفت و تیم تاسیسات دریایی تهران 15 امتیازی باقی ماند و در رده سوم قرار دارد.
لیگ برتر فوتسال کشور با حضور 14 تیم به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.
7198/6048
خبرنگار: فاطمه حسینی انتشاردهنده: خلیل تنیدهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید