خانه / دسته‌بندی نشده / استاندار آذربایجان شرقی: امنیت حاکم بر کشور ثمره خون شهداست

استاندار آذربایجان شرقی: امنیت حاکم بر کشور ثمره خون شهداستبه گزارش ایرنا، اسماعیل جبارزاده روز سه شنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان در منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران، با قدردانی از زحمات و خدمات تمامی نیروهای مسلح مستقر در استان، گفت: امروز امنیت میهن اسلامی در سایه تلاش شبانه‌روزی نیروهای مسلح است.
وی ادامه داد: خدمت در زیر سایه پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب، افتخار بزرگی است که هر ثانیه از آن جزو اعمال حسنه ثبت می‌شود.
جبارزاده با بیان اینکه مفتخریم که مقتدرترین رهبر دنیا، فرماندهی نیروهای مسلح کشورمان را عهده‌دار هستند، گفت: رضایت رهبر انقلاب از نیروهای مسلح، نهایت خوشحالی است و خرسندیم که نیروهای مسلح به دست این فرزند بزرگوار حضرت زهرا(س) فرماندهی می‌شود.
وی با اشاره به دیدار اخیر فرماندهان پدافند هوایی ارتش با رهبر معظم انقلاب، به بیانات معظم‌له در این دیدار اشاره کرد و گفت: بنا به فرمایش رهبری، پدافند هوایی از مسائل درجه اول در دفاع از موجودیت کشور است و در اوضاع کنونی، پدافند در خط مقدم مقابله با تهدیدات است.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین حمایت کامل شورای تأمین استان از منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب را اعلام کرد و گفت: مسئولان استان برای تحقق مأموریت‌های این یگان، آماده همه‌گونه همکاری و کمک هستند.
به گزارش ایرنا، در این مراسم از فرماندهان و پیشکسوتان منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین خانواده محمدرضا فخیمی هریس، شهید مدافع حرم، تجلیل شد.
خبرنگار: مینا بازگشا**انتشار: عزیزی راد
6120/518انتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید