خانه / دسته‌بندی نشده / استاندار کرمانشاه: به جای فضای یاس، امید را به جامعه پمپاژ کنیم

استاندار کرمانشاه: به جای فضای یاس، امید را به جامعه پمپاژ کنیمبه گزارش ایرنا، اسدالله رازانی روز پنجشنبه در نشست روسای خانه‌های صنعت، معدن و تجارت کشور که در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، با تبریک فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت به ویژه رجایی و شهید باهنر افزود: با دمیدن یاس و ناامیدی نه تنها کاری برای حل مشکلات جامعه انجام نمی دهیم بلکه جوانان را هم برای کسب رتبه های علمی و تلاش برای آینده بهتر ناامید می کنیم.
وی گفت: پمپاژ کردن فضای یاس در جامعه از یکسو مانع شکل گیری سرمایه گذاری و عدم ایجاد رغبت برای تولید کننده برای پرداختن به تولید و کارآفرینی می شود و از سوی دیگر نیز دور شدن جوانان از امید به آینده و کم جلوه دادن به مسائل علمی از سوی آنان را به دنبال دارد.
وی با اشاره به شخصیت مدیریتی دکتر روحانی گفت: دولت دکتر روحانی سمبل فضلیت ملت است و رئیس جمهوری فردی است که همه ویژگیهایی که قانون برای یک رئیس جمهور از جمله مدیر و رجل سیاسی در نظر گرفته در شخصیت وجودی ایشان آشکار و مبرز است.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: متاسفانه در دوره پیش از شکل گیری دولت یازدهم، کشور به سمتی حرکت کرد که از مسیر اصلی خود خارج شد و منابع کشور به هدر رفت اما الان که کشور به ریل اصلی خود بازگشته نباید با دمیدن یأس در کشور مردم را دچار ناامیدی کنیم بنابراین همه وظیفه داریم که با همکاری و دمیدن روح امید به فضای توسعه ای کشور کمک کنیم.
وی تصریح کرد: خوشبختانه اکنون دکتر روحانی که برای چهار سال دیگر نیز انتخاب شده به مسائل اشراف کاملی دارند و طی چهار سال گذشته تلاش زیادی برای حل این مشکلات صورت گرفت و در چهار سال آینده نیز تلاش های بیشتری صورت خواهد گرفت.
استاندارکرمانشاه، کابینه دولت دوازدهم را یک کابینه توانمند برای حرکت به سمت توسعه قلمداد کرد و گفت: کابینه دولت دوازدهم به ویژه تیم اقتصادی دولت یک تیم هماهنگ و کارآمد است که بدون شک گام های ارزنده ای در این دولت برای برون رفت از مشکلات برداشته خواهد شد.
رازانی بیان داشت: شبکه های ماهواره ای و رسانه ها در بیرون از مرزها همواره سعی در مخدوش جلوه دادن دستاوردهای کشور را دارند لذا پسندیده نیست که عده ای در داخل کشور هم با آنان همنوا شوند.
رازانی در پایان سخنان خود با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل های ویژه استان کرمانشاه برای ایجاد هرگونه سرمایه گذاری و توجه به تولید گفت: ما در کرمانشاه آماده هرگونه همکاری برای ایجاد سرمایه گذاری و کارآفرینی هستیم و در استان فضای همراهی و همکاری مناسبی بین مسئولان برای سرمایه گذاری وجود دارد.
8066 انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید