خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح و کلنگ زنی 17 پروژه در ملکشاهی با سرمایه گذاری 210 میلیارد ریال

افتتاح و کلنگ زنی 17 پروژه در ملکشاهی با سرمایه گذاری 210 میلیارد ریالبه گزارش ایرنا، از این تعداد طرح در سطح شهرستان ملکشاهی 9 پروژه به صورت نمادین با حضور معاون سیاسی استاندار در بخش های مختلف افتتاح و یا کلنگ زنی شد.
این برنامه ها شامل افتتاح گازرسانی به روستاهای کلک نقی، کلک سراب و اما با اعتبار ۶ میلیارد ریال ، کلنگ زنی گازرسانی به روستاهای گل گل علیا، سفلی و بوستانه با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال و کلنگ زنی گاز رسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان ملکشاهی با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال بود.
همچنین در این آیین 2 مدرسه (2 کلاسه و یک کلاسه) در روستای گل گل سفلی با اعتبار 2 میلیارد و 900 میلیون ریال، روشنایی معابر بلوار خروجی شهر با اعتبار ۲ میلیارد ریال ، پروژه پارک شهر مهر با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت هشت هزار مترمربع و روکش آسفالت شهر دلگشا به روستای باولک به طول سه و نیم کیلومتر با اعتبار پنج میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند.
کلنگ زنی پروژه استخر شهر مهر با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع دیگر برنامه ای بود که امروز با حضور معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام در شهرستان ملکشاهیی اجرایی شد.
فرماندار ملکشاهی در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با هفته گرامیداشت مقام شهدای دولت در این شهرستان 17 طرح در بخش های مختلف با 210 میلیارد ریال اعتبار افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.
اسد قاسمی افزود: مهمترین پروژه شهرستان آبرسانی از سد ایلام است که این هفته ایستگاه پمپاژ شماره یک با اعتبار 45 میلیارد ریال افتتاح و ایستگاه شماره 2 نیز با اعتبار 47 میلیارد ریال کلنگ زنی می شود.
وی با اعلام آغاز عملیات خط انتقال برق فشار قوی به پروژه آبرسانی شهرستان طی این هفته تاکید کرد: 32 میلیارد ریال برای اجرای این طرح برق رسانی اختصاص یافته و اتمام آن از اولویت های مسئولان شهرستان است.
فرماندار ملکشاهی افتتاح چهار واحد آموزشی در سطح روستاها ، ایجاد باغ های کشاورزی و چندین بوستان را از دیگر برنامه های هفته دولت در ملکشاهی برشمرد که به بهره برداری می رسند.
وی ادامه داد: اجرای هشت طرح در حوزه بهداشت و درمان ، احداث چندین واحد آموزشی روستایی و شهری ، گازرسانی و آبرسانی به نقاط مختلف ، بهسازی و روکش آسفالت جاده ها و خدمات کشاورزی بخشی از عملکرد قابل دفاع دولت در شهرستان ملکشاهی است.
شهرستان ملکشاهی با 25 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری ایلام قرار دارد و سال 85 به شهرستان ارتقا یافت.
خبرنگار: روح الله احمدی * انتشار دهنده: حسن کهزادیان
7179/6119انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید