خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح چند پروژه در گیلان در نخستین روز هفته دولت با حضور نوبخت

افتتاح چند پروژه در گیلان در نخستین روز هفته دولت با حضور نوبختمشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: محمدباقر نوبخت بمنظور بازدید و افتتاح چند پروژه، به مدت 2 روز به استان گیلان سفر می کند.
سیدرضا سیددانش با بیان اینکه نوبخت در ادامه سفرهای استانی و پیگیری مطالبات مردمی به گیلان سفر می کند، تصریح کرد: امروز و در اولین روز هفته دولت، مراسم ویژه آغاز برنامه های این هفته با حضور معاون رئیس جمهوری در گلزار شهدای رشت برگزار می شود.
وی اضافه کرد: معاون رئیس جمهوری در گلزار شهدای رشت ضمن ادای احترام به روح بلند شهدای عزیز، همراه مردم قدرشناس رشت در تشییع پیکر پاک 2 شهید گمنام حاضر می شود و با آرمان های بلند اهورائیان زمان، تجدید میثاق می کند.
سیددانش آغاز عملیات اجرایی ساخت مرحله سوم شرکت گیل راد شمال با حضور نوبخت را از برنامه های او در گیلان عنوان و اضافه کرد: نوبخت ضمن بازدید از شرکت تالک ایرانیان در نشست صمیمی با فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع شرکت می کند.
مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه افتتاح طرح های برق رسانی در روستای طرازکوه رشت را از جمله دیگر برنامه ها اعلام کرد و گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور عصر امروز (پنجشنبه) با اعضای هیات علمی دانشگاه گیلان و جمعی از مدیران استانی دیدار کرده و دانشکده فناوری های نوین این دانشگاه را افتتاح می کند.
سیددانش در تشریح برنامه های روز دوم سفر نوبخت به گیلان گفت: معاون رئیس جمهوری روز جمعه در آیین افتتاح همزمان پست های 63.20 کیلو ولت برق رشت و انزلی در مسکن مهر بندرانزلی شرکت کرده و سپس در گلزار شهدای این شهر حضور می یابد.
به گفته سیددانش ، معاون رئیس جمهوری در آخرین برنامه روز دوم سفر با حضور در نماز جمعه شهر رشت این فریضه عبادی سیاسی را با آحاد مردم شریف منطقه اقامه می کند.
7294/2007انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید