خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح یکصد پروژه عمرانی در شهرستان تیران و کرون

افتتاح یکصد پروژه عمرانی در شهرستان تیران و کرونعلی رحمانی روز جمعه در گفتگو با ایرنا افزود: برای اجرای این پروژه ها افزون بر 336 میلیارد و پانصد و هفتاد و نه میلیارد ریال هزینه شده که در اجرای آن ها بخش خصوصی با بخش دولتی مشارکت داشته است.
وی بیان کرد: این پروژه ها شامل پروژه های روستایی، آب فاضلاب، طرح هادی روستایی، مخابراتی، پروژه های کشاورزی و دامپروری و برق رسانی می باشد که در بخش های مختلف شهرستان اجرا شده و همزمان با هفته دولت با حضور مسئولان استانی افتتاح می شود.
فرماندار شهرستان تیران و کرون ادامه داد: در بین پروژه های عمرانی شهرستان تیران و کرون، واگذاری پنج باب مسکن مددجویی که توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) احداث شده و به این مناسبت تحویل مددجویان می شود.
وی اضافه کرد: پروژه های روستایی شامل ساختمان دهیاری، خیابان کشی، احداث پارک روستایی و مواردی از این قبیل است که در بخش مرکزی و کرون طی سال های اخیر انجام شده و به بهره برداری می رسد.
شهرستان تیران و کَروَن با بیش از 71 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری اصفهان قرار دارد
هشتم شهریور 1360 رئیس جمهور وقت محمد علی رجایی به همراه نخست وزیر متفکر و دانشمندش حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد جواد باهنر بر اثر انفجار در دفتر نخست وزیری به درجه رفیع شهادت نائل شد و به همین مناسبت از دوم تا هشتم شهریور ماه، هفته دولت نامگذاری شده است.
7131 ** خبرنگار: اکبر مهدیزاده – انتشار: سلطانمرادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید