خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه خور: مسئولان در هفته دولت اقدام های خود را برای مردم بیان کنند

امام جمعه خور: مسئولان در هفته دولت اقدام های خود را برای مردم بیان کنندبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ‘ سید احمد مهدی نژاد ‘ در خطبه های نماز جمعه خور و بیابانک، افزود: هفته دولت فرصت خوبی برای بیان فعالیت ها و اقدام های مدیران دستگاه های اجرایی و خدماتی است تا مردم را در جریان اقدام ها و کارهای انجام شده و در حال اجرا قراردهند.
هشتم شهریور 1360 رئیس جمهور وقت محمد علی رجایی به همراه نخست وزیر متفکر و دانشمندش حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد جواد باهنر بر اثر انفجار در دفتر نخست وزیری به درجه رفیع شهادت نائل شد و به همین مناسبت از دوم تا هشتم شهریور ماه، هفته دولت نامگذاری شده است.
امام جمعه خور و بیابانک با اشاره به فرارسیدن 28 مرداد سالروز کودتای آمریکا علیه دولت محمد مصدق برای بازگرداندن شاه در سال 1332گفت: این واقعه، نشان داد آمریکا هیچگاه برای ملت ها قابل اعتماد نیست.
وی افزود: در طول تاریخ ایران اسلامی، خیانت ها و جنایت های استکبار جهانی به ویژه آمریکا به چشم می خورد.
حجت الاسلام مهدی نژاد بیان کرد: باید در مقابل ابرقدرت ها ایستاد و ابزار این ایستادگی و مقاومت تکیه بر قدرت لایزال الهی، اطاعت از رهبری و مسلح شدن در برابر دشمنان است.
وی تصریح کرد: امروز همان شیطان بزرگ در مسئله برجام بدعهدی می‌ کند و بر این اساس همچنان مورد اعتماد ملت و مسئولان نظام اسلامی نیست.
امام جمعه خور و بیابانک با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس گفت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار می رود وزرای پیشنهادی را براساس معیار و قانون انتخاب و هرچه زودتر رای اعتماد بگیرند تا دولت جدید بتواند به مشکلات مردم و کشور رسیدگی کند.
وی به فرا رسیدن 30 مرداد روز جهانی مسجد نیز اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران از مسجد آغاز شده است.
وی ادامه داد: مسجد یک قرارگاه مطمئن برای تقویت ایمان، صبر، تقوا و بصیرت است.
حجت الاسلام مهدی نژاد باتاکید بر تقویت حضور جوانان در مساجد، افزود: حضور جوانان در این سنگرهای فرهنگی، توطئه های دشمنان را خنثی می کند.
خطیب جمعه خوروبیابانک همچنین از اول ذی الحجه مصادف با31 مرداد سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) و روز ازدواج یاد کرد و گفت: تشکیل خانواده از ضروریات جامعه کنونی است.
وی گفت: تسهیلات ازدواج باید بیشتر شود و در زمان کوتاهی در اختیار جوانان قرار بگیرد تا آن ها برای تشکیل خانواده به مشکلی بر نخورند.
شهرستان خور و بیابانک با 20 هزار نفر جمعیت در 420 کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.
9860 / 2093 ** خبرنگار: محسن فیروزی ** انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید