خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه مشگین شهر: مسئولان مشکل باغداران را حل کنند

امام جمعه مشگین شهر: مسئولان مشکل باغداران را حل کنندبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام رضا با وقار در خطبه های نماز جمعه مشگین شهر با بیان مشکل نبود بازار فروش محصولات سردرختی افزود: دسترنج یک ساله باغداران منطقه در حال نابودی است ومسئولان بایستی هرجه سریعتر در این خصوص چاره اندیشی کنند.
وی با بیان اینکه امسال در سایه لطف خدا باغ های شهرستان مشگین از محصول خوبی بر خوردار می باشد، افزود بر اساس اعلام مدیریت جهاد کشاورزی مشگین شهر امسال حدود 350هزار تن انواع محصولات سردرختی از باغ های منطقه استحصال می شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح اهمیت حجاب وعفاف در جامعه بیان کرد: فلسفه حجاب کسب تقوای الهی، کسب سعادت دنیوی واخروی وراه رسیدن به کمال است .
امام جمعه مشگین شهر با اشاره به آغاز رای اعتماد به وزرای دولت دوازدهم گفت: دولت جدید باید در انتخاب مسئولان از ستاد سالاری پرهیز کرده و شایسته سالاری رادر عزل ونصب مدیران مد نظر قرار دهد.
باوقار در بخش دگیری از سخنان خود با بیان اینکه دشمنی استکبار جهانی با جمهوری اسلامی ایران پایانی ندارد افزود: گزارش اخیر 16نهاد اطلاعاتی آمریکا بر علیه ایران نشان می دهد که این کشور همچنان به فکر منزوی کردن ایران است.
وی گفت: با وجود تمامی توطئه های استکبار جهانی ایران اسلامی روز به روز در سطح بین المللی پویا وبالنده شده و در سایه درایت مقام معظم رهبری وبصیرت مردم، جمهوری اسلامی ایران در قله های افتخار فدرت نمایی می کند.
مشگین شهر در شمال غرب اردبیل واقع است.
خبرنگار: جواد دهقانی ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6016/7117انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید