خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه نظرآباد:مدعیان حقوق بشر چشمان خود را بر روی جنایات میانمار بسته اند

امام جمعه نظرآباد:مدعیان حقوق بشر چشمان خود را بر روی جنایات میانمار بسته اندبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین جعفر محسن زاده درخطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان نظرآبادافزود:مسلمانان میانمار همچون ملت مظلوم یمن و بحرین روز های پر از درد و رنجی را سپری می کنند.
وی ادامه داد: گزارش ها بیانگر جنایات هولناکی در میانمار علیه مسلمانان حکایت دارد و اوضاع انسانی در این کشور هر روز وخیم تر گزارش می شود .
محسن زاده گفت: بخاطر اینکه تعداد کشته شده هارا مخفی بکنند ،آمدند جنازه ها را آتش زدند،امروز مسلمانان میانماری بخاطر خشونت و ترس از مرگ مجبور به ترک کشور شدها ند و تعداد زیادی از آنا ن در حد مرز آبی میانمار و بنگلادش در آب ها غرق شدند.
وی بیان کرد: به نیروهای امدادی اجازه ی کمک رسانی به مسلمانان را نمی دهند، این در حالی است که مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر سکوت مرگباری را پیشه ی خودشان قرار دادند.
وی با محکون کردن این جنایات اظهار داشت : مجامع بین المللی به ویژه مدعیان حقوق بشر در قبال این جنایات سکوت پیشه کرده اند.
امام جمعه نظرآباد با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر خم اظهار داشت: ما باید در این ایام ولایت علی ابن ابی طالب (ع ) را فریاد بزنیم و شور بپا کنیم.
وی ادامه داد: باید با صدای بلند در عالم علی ولی الله (ع ) طنین انداز شود و شکر اتمام نعمت را ادا بکنیم.
6155/1535 خبرنگار: وحیده عسکری ** انتشار دهنده : محمد عزیزپورانتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید