خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه کاشان: مردم عراق نفرت زیادی از آل سعود دارند

امام جمعه کاشان: مردم عراق نفرت زیادی از آل سعود دارندبه گزارش ایرنا، آیت الله عبدالنبی نمازی در خطبه های نمازجمعه این هفته کاشان افزود: آل سعود با حمایت از تروریست ها و داعش در عراق اشتباه بزرگی مرتکب شدند که در حال حاضر تصمیم به جبران آن با انجام مذاکره با طرف های عراقی گرفته اند.
وی با اشاره به حمایت های آمریکا و غرب از داعش اظهار داشت: حال که داعش با شکست های پی در پی روبروشده است می بینیم اعضای آن به کشورهای غربی خود برمی گردند و باعث نا امنی در آن جا می شوند که نمونه آن را در ماه های گذشته تاکنون می بینیم.
وی با اشاره به قدرت و نفوذ بسیج مردمی (حشد الشعبی) در عراق بیان کرد: یکی از مقام های سازمان ملل در عراق به محبوبیت زیاد حشد الشعبی در بین مردم عراق اعتراف کرده است.
عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: این مقام سازمان ملل همچنین اعتراف کرده که ایران نفوذ زیادی در عراق دارد که آن هم بخاطر ارتباط بسیج مردمی(حشدالشعبی) با ایران است که برای تضعیف ایران، باید حشدالشعبی را تضعیف کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تسلیت شهادت مظلومانه مدافع حرم شهید محسن حججی به ملت ایران اظهار کرد: به دنبال پیروزی دلاورمردان جبهه مقاومت در منطقه و شکست‌ های پی‌ در پی و مفتضحانه جبهه کفر و استکبار، پس‌ مانده ‌ها و تفاله ‌های آن با حرکت دد منشانه و جنایتکارانه به طرز ناجوانمردانه ‌ای دست به جنایتی دیگر زدند.
وی تصریح کرد: جوانی برومند از تبار مومنان و مجاهدان عرصه پیکار و مجاهدت پس از اسارت، چونان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌ الحسین( ع) و شهدای گلگون‌ کفن کربلا شهید عزیز و سرفراز محسن حججی به مقتل فرستاده شد، غافل از اینکه با شهادت یک سرباز فداکار و عاشق ولایت و دست‌پرورده منطق نورانی قرآن و مکتب اهل‌بیت (ع)‌ سربازانی جان ‌بر کف سر از پا نخواهند شناخت و از حریم حرم با تمام وجود حمایت می ‌کنند.
7408/7472 * خبرنگار: حسین منصوری فر * انتشار: محمد جهانگیریانانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید