خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه یزد: حضور گسترده مردم در نمازجمعه خاری در چشم دشمنان است

امام جمعه یزد: حضور گسترده مردم در نمازجمعه خاری در چشم دشمنان استآیت الله محمد رضا ناصری یزدی عصر روز پنجشنبه در دیدار امام جمعه و جمعی از مسئولان اجرایی مهریز افزود: برگزاری نماز جمعه از مهمترین ثمره انقلاب اسلامی است و باید همه مردم خود را در انجام این فریضه بزرگ الهی مسئول بدانند.
وی ادامه داد: مشارکت پرشور مردم ولایی و انقلابی در صفوف نماز جمعه نشان دهنده وحدت ، استکبار ستیزی ، بینش و بصیرت و تبلور دوستی و آگاهی است و باید همواره به آن اهمیت خاص قایل شد.
امام جمعه یزد بیان کرد: ملت ایران در 38 سال گذشته گوش به فرمان حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری در عرصه های مختلف حضوری جدی داشته اند و قطعا همچنان استوار تابع اوامر معظم له هستند و لحظه ای از نظام جدا نمی شود.
ناصری گفت: راه عزت ملت ما در همبستگی و پایبندی به اصول و ارزش های الهی است و با قدرت و درایت دست از اهداف و آرمان های والای نظام و انقلاب اسلامی بر نمی دارد.
همچنین حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی امام جمعه مهریز با تبریک دهه امامت و ولایت به نقش نماز جمعه در انقلاب اسلامی و برکات آن در سال های گذشته اشاره و بر حضور گسترده مردم در آن تاکید کرد.
امام جمعه یزد و هیات همراه همچنین با حضور در گلزار شهدای بغداد آباد علیا مهریز ، یاد و خاطره امام جمعه فقید این شهرستان حجت الاسلام مرحوم علی برهان را گرامی داشتند.
مرکز شهرستان مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
7536*2047* خبرنگار:کاظم سبحان زاده*انتشار- عباسقلی اشکورجیریانتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید