خانه / دسته‌بندی نشده / برنامه ریزی برای مبادله اقتصادی و تجاری البرز با کشورهای جهان

برنامه ریزی برای مبادله اقتصادی و تجاری البرز با کشورهای جهانبه گزارش ایرنا، سیدحمید طهایی در مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی تولیدی و صنعتی صنایع کوچک و متوسط استان البرز که شامگاه یکشنبه در مجموعه گلستان گلشهر برگزار شد، اظهار داشت: اکنون بستری برای معرفی کالاهای واحدهای تولیدی، صنفی و صنعتی کوچک، متوسط البرز مهیا شده است.
وی ادامه داد: زمینه لازم برای بازدید رایزن های اقتصادی، سفرای کشورها و مهمانان خارجی از این نمایشگاه فراهم شده، که می تواند مبادله کالا میان ایران و سایر کشورها را همراه داشته باشد.
طهایی با بیان اینکه آموزش قوانین و مقررات صادراتی و استانداردهای کشورهای مختلف نیز از دیگر فرصت های این نمایشگاه محسوب می شود، گفت: این نمایشگاه می تواند برای آینده کاری تولیدکنندگان بسیار تعیین کننده باشد.
وی افزود: باید تولید کالا با هدف بازار مصرف داخل و خارج صورت گیرد براین اساس نیاز بازارهای خارجی موضوع مهمی است که باید در دستور برنامه های صنایع قرار گیرد.
استاندار البرز با اشاره به اینکه 130 واحد تولیدی موجود در این نمایشگاه بخشی از کالاهایی است که در این استان تولید می شود، اضافه کرد: اگر فضای کافی مهیا بود به طور قطع با وسعت و گستردگی بیشتری این نمایشگاه برگزار می شد.
1535/6155خبرنگار:مریم صوفی**انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید