خانه / دسته‌بندی نشده / برپایی نمازجمعه در 53 نقطه خراسان رضوی

برپایی نمازجمعه در 53 نقطه خراسان رضویحجت الاسلام ابراهیم معادی روز یکشنبه در نشست شورای اداری رشتخوار به منظور معرفی امام جمعه جدید این شهر افزود: تا انتهای هفته پیش رو پنج امام جمعه دیگر در سطح خراسان رضوی به مردم معرفی می شوند.
وی نماز جمعه را مظهر اتحاد و انسجام توصیف و بیان کرد: روز جمعه روز بعیت مجدد با آرمانهای شهدا و ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب اسلامی است. نماز جمعه متعلق به هیچ گروه، فرد، سلیقه، جناح و قوم خاصی نیست بلکه متعلق به اسلام و مسلمانان می باشد.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان گفت: بر اساس توصیه رهبر معظم انقلاب در تریبون نماز جمعه باید به مشکلات جامعه از جمله بیکاری، اشتغال و تولید نیز پرداخته تا از این طریق به توسعه کمک شود.
در این مراسم حجت الاسلام احمد طیبی به عنوان امام جمعه جدید رشتخوار معرفی شد. پیش از این حجت الاسلام مهدی بهره مند به مدت پنج سال امامت جمعه رشتخوار را بر عهده داشت.
مرکز شهرستان 60 هزار نفری رشتخوار در فاصله 199 کیلومتری جنوب مشهد واقع است. رشتخوار مرکب از دو بخش مرکزی و جنگل 60 روستا دارد. 78 درصد جمعیت رشتخوار شامل 47 هزار نفر ساکن روستاهای این شهرستان هستند.
خبرنگار: حسین خاکشور **انتشار: حسین کریم زاده
7493/1858انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید