خانه / دسته‌بندی نشده / تاکید نمایندگان مجلس بر رای اعتماد بالا به وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم

تاکید نمایندگان مجلس بر رای اعتماد بالا به وزیران پیشنهادی دولت دوازدهمبه گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، علی کرد نماینده خاش در جلسه علنی عصر شنبه مجلس در تذکری شفاهی از نمایندگان مجلس خواست، با رای قاطع به وزیران پیشنهادی همراهی و همکاری مجلس با دولت دوازدهم را اعلام کنند.
وی همچنین در تذکری به رئیس جمهوری نسبت به عدم انتخاب وزیران از جامعه اهل سنت و بانوان انتقاد کرد و گفت: امیدواریم از انتخاب این جامعه به عنوان روسای سازمان ها و استانداران غفلت نشود.
پروان مافی نماینده مردم تهران در مجلس نیز در تذکری شفاهی از نمایندگان مجلس خواست در رای اعتماد به وزیران پیشنهادی نگاه ملی را مدنظر داشته باشند و مسائل منطقه ای را در رای دادن به وزیران پیشنهادی کنار بگذارند.
وی همچنین از نمایندگان خواست در رای اعتماد، وزیرانی که در خط مقدم مقابله با تحریم ها قرار داشتند را مورد توجه قرار دهند و رای بالایی به آنها بدهند.
شادمهر کاظمی نماینده مردم دهلران در مجلس نیز در تذکری شفاهی افزود: امیدواریم وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم با کسب رای اعتماد منشاء خدمات زیادی به مردم باشند.
وی همچنین در تذکری به هیات دولت، خواستار اجرای قانون درخصوص تمدید وام زلزله زدگان سال های قبل شد.
عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس نیز در تذکری گفت: امروز در کشور به بحران آب رسیده ایم و در بسیاری از مناطق مشکلات زیادی داریم که باید در این زمینه چاره اندیشی شود.
هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس نیز در تذکری با یادآوری اینکه فردا روز رای اعتماد به وزیران پیشنهادی است اظهار امیدواری کرد که دولت آینده خدمتگزاری به مردم را در اولویت کاری خود قرار دهد.
سیام*9254*3061*1449*خبرنگار: سجاد خسروانیان*انتشار: امیر کاردان رادانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید