خانه / دسته‌بندی نشده / تجلیل ازخانواده شهید حججی درحاشیه مسابقه فوتسال درقم

تجلیل ازخانواده شهید حججی درحاشیه مسابقه فوتسال درقمبه گزارش ایرنا، انجام این مسابقه با حاشیه هایی همراه بود که از حاشیه های زیبای این مسابقه ورود بازیکنان تیم آتلیه طهران قم در ابتدای مسابقه با پیراهنی بود که به تصویر شهید حججی مزین شده بود و در ابتدای این دیدار بازیکنان دو تیم با نثار گل به تصویر این شهید بزرگوار به وی ادای احترام کردند.

** در بین دو نیمه نیز توسط باشگاه فرهنگی ورزشی آتلیه طهران قم از خانواده شهید محسن حججی تجلیل شد.
شهید مدافع حرم محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد اصفهان، عضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف بود که اعضای گروهک تروریستی داعش در سوریه پس از به اسارت درآوردن وی، سراز پیکر پاکش جدا کردند.

** تعداد تماشاگران این مسابقه حدود یک هزار و 500 تن بود که در پایان مسابقه، تعدادی از تماشاگران به خاطر این که آتلیه طهران بازی برده را مساوی کرده بود به کادر فنی این تیم اعتراض کردند.

** در دقیقه های پایانی داور مسابقه حسین رحمانی کمک مربی تیم مقاومت البرز کرج را از زمین اخراج کرد.

** محمدرضا ذاکری و امیر بهنام نبوی از استان گلستان و ولی صفارها و پیام سهرابی از استان قزوین داوران این دیدار و علیرضا رجبی ناظر داوری و کاظم حیدرزاده نماینده فدراسیون فوتبال در این مسابقه بودند.

** در ترکیب تیم قرمزپوش آتلیه طهران قم مهدی فتحی، مسعود ایازی پور، محمدطه نعمتیان، علی ابراهیم بیگی، روح الله ایثاری، محسن شنوفی، میثم اینانلو، هاشم فرجزاده، محمد قدیمی، سیدعلی حسینی، محمدرضا دهقانی، سعید قلندری به سرمربیگری سیدوحید غیاثی و سرپرستی علی مسعودی حضور داشتند.

** در ترکیب تیم مقاومت البرز کرج نیز مرتضی فراهانی، مهران شریفیان، ابراهیم مسعودی، علی عبداللهی، حمیدرضا مرادخانی، امیرحسین رسولی، علیرضا محمودی، علیرضا ابوالقاسمی فرد، سیداحسان سهیلی مقدم، حمیدرضا انجام، محسن باغیشنی و محسن محمدزاده به سرمربیگیری مسعود کیانفر و سرپرستی ابراهیم سعدی حضور داشتند.

** تیم آتلیه طهران از هفت بازی، سه برد، سه تساوی و یک باخت در کارنامه خود دارد و با 12 امتیاز و 22 گل زده و 21 گل خورده در رده هفتم قرار گرفته است و تیم مقاومت البرز کرج نیز از هشت مسابقه یک برد، سه تساوی و چهار باخت دارد و شش امتیازی است و با 20 گل زده و 27 گل خورده در رده دهم قرار دارد.

** هیات فوتبال استان قم دیگر نماینده قم در این رقابت هاست که امروز مهمان تیم پارسیان شهر قدس از استان تهران بود که در این مسابقه با گل های جعفر خانلو (گل به خودی) و محمد کرمانی با نتیجه سه بر دو مقابل حریفش شکست خورد و از هشت مسابقه با دو تساوی و شش باخت، 13 گل زده و 23 گل خورده دو امتیازی است و در رده چهاردهم (انتهای جدول) قرار دارد.

** در هفته نهم، سوم شهریور ماه امسال، ساعت 18 هیات فوتبال استان قم در ورزشگاه شهید حیدریان میزبان فرش آرا می باشد و تیم آتلیه طهران قم نیز مهمان گیتی پسند است.

7406/ 633/ خبرنگار: عباس منجمی ** انتشاردهنده: جعفرمسلمیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید