خانه / اقتصادی / تجهیزات غیراستاندارد ۱۸ شهربازی در استان تهران پلمب شد

تجهیزات غیراستاندارد ۱۸ شهربازی در استان تهران پلمب شد

به گزارش ایسنا، محمودرضا طاهری در تشریح این خبر افزود: در جریان بازرسی‌های کارشناسان استاندارد از شهربازی‌های استان، تجهیزات غیراستاندارد در شهربازی‌های اسلامشهر پلمب شد که نام آن‌ها بدین شرح است: احمدآباد مستوفی، افشین، پارک مسکن مهر، پارک سالور، ۲۲ بهمن، پارک ملت، پارک ندایی و توحید.

وی همچنین در خصوص نام شهربازی‌های استان تهران که تجهیزات غیراستاندارد آن‌ها در دوماه گذشته پلمب شد گفت: شهربازی رهان، سرزمین کودک آفتاب، الهیه، شهید فکوری، آفتاب و مهتاب.

این مقام مسؤول افزود: از ابتدای سال تاکنون ۱۰۷۲ مورد بازرسی از شهربازی‌های استان انجام شده‌است و در نتیجه آن ۴۱۸ تجهیز پلمب شد.

وی درخصوص تجهیزات پلمب شده نیز تاکید کرد: بهره‌برداران محترم اماکن تفریحی پلمب شده باید بلافاصله، نسبت به ثبت درخواست بازرسی در سامانۀ نظارت بر استاندارد تجهیزات تفریحی اقدام نموده و پس از انجام بازرسی توسط شرکت‌های بازرسی، نواقص و عدم انطباق‌های اعلام شده را رفع نموده و مجوز بهره‌برداری سالیانه را اخذ نمایند. بدیهی است درصورت عدم اجرای موارد فوق و هرگونه بهربرداری از تجهیزات پلمب‌شده، مراتب جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال و با متخلفان مطابق مقررات برخورد خواهد شد.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

در تمام شهرهای قرمز فقط ۷ شغل تعطیل است، حتی تهران!

به گزارش ایسنا، در حالی که روز گذشته، بعد از پایان تعطیلات سراسری شش روزه …

پاسخی بگذارید