خانه / دسته‌بندی نشده / تقدیر از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی در خراسان رضوی

تقدیر از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی در خراسان رضویرئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی خراسان رضوی در این مراسم نظام اداری را در این استان شامل 52 دستگاه اجرایی با 130 هزار و 952 کارمند اعلام و بیان کرد: 51 درصد از کارکنان این دستگاهها مرد و بقیه زن هستند که شیوه استخدامی 75 درصد از این تعداد رسمی، 11 درصد پیمانی و چهار درصد قراردادی است.
رضا جمشیدی افزود: ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی در سال 1395 توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی با رویکرد ارشادی و هدف افزایش اثربخشی نظام اداری انجام شد.
وی ارزیابی دستگاههای اجرایی را در شاخصهای عمومی و اختصاصی ذکر و بیان کرد: در مجموع پنج دستگاه در شاخصهای عمومی و اختصاصی، پنج دستگاه تنها در شاخصهای عمومی و چهار دستگاه در شاخصهای اختصاصی با کسب امتیاز لازم به عنوان دستگاههای برتر مشخص شدند.
رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی خراسان رضوی ادامه داد: در شاخصهای عمومی و اختصاصی ادراه کل راه آهن خراسان رضوی، شرکت آب و فاضلاب مشهد، اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی، اداره کل بهزیستی خراسان رضوی و اداره کل اوقاف و امور خیریه به عنوان دستگاههای برتر معرفی شدند.
وی گفت: بر اساس ارزیابی عملکرد در شاخصهای عمومی نیز سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی، شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی، شرکت آب منطقه ای استان، شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی و شرکت برق منطقه ای استان حائز رتبه برتر شدند.
جمشیدی افزود: در ارزیابی عملکرد دستگاهها با شاخص اختصاصی نیز ستاد نظارت گمرکات خراسان رضوی، اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی، اداره کل ثبت احوال استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی عنوان دستگاههای برتر را کسب کردند.
وی هدف جشنواره شهید رجایی و معرفی دستگاههای اجرایی برتر را تقویت نظام اداری و اثربخشی آن ذکر و بیان کرد: دولت و مجلس بر موضوع اصلاح نظام اداری تاکید دارند.
رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: صرفه جویی در هزینه های عمومی کشور، کاهش حجم و ساختار دولت به اندازه حداقل 15 درصد، تعیین ضریب حقوق کارکنان به میزان تورم و ایجاد عدالت در نظام پرداخت از اصول مورد توجه در قانون برنامه ششم توسعه هستند.
خبرنگار: ندا جواهرفر **انتشار: حسین کریم زاده
7505/1858انتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید