خانه / دسته‌بندی نشده / جانشین قائم مقام وزیر کشور: مسدود سازی ورودی سواحل کشور راه حل نیست

جانشین قائم مقام وزیر کشور: مسدود سازی ورودی سواحل کشور راه حل نیستبه گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، علی ملازاده در نشست روز دوشنبه ستاد مرکزی ساماندهی، هماهنگی و نظارت بر سواحل کشور با بیان اینکه نظارت بر سواحل فوق العاده موثر و اثرگذار است که باید مدنظر دستگاه های متولی باشد، تاکید کرد: در مدیریت سواحل باید از تمامی ظرفیت های مردمی استفاده شود.
ملازاده همچنین به موضوع حقوق ناجیان غریق اشاره کرد و گفت: وزیر کشور سه تا چهار بار این موضوع را از سازمان برنامه و بودجه پیگیری کردند و قرار است در هیات دولت مطالبه گری شود.
در این نشست که در وزارت کشور برگزار شد، راهکارها و گزارش دستگاه ها درباره کاهش تلفات انسانی غرق شدگان، جلوگیری از ورود به مناطق ممنوعه و صیانت از حریم خانواده ارایه و تکالیف دستگاه ها برای ساماندهی سواحل ابلاغ شد.
در این جلسه دستگاه های مختلف عضو از جمله فدراسیون غریق نجات، دادستانی، هلال احمر، اورژانس، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پزشکی قانونی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، نیروی انتظامی و سپاه ضمن ارایه راهکار گزارشی از فعالیت های دستگاه مربوطه درباره ساماندهی سواحل راه حل های خود را در این زمینه ارایه کردند.
سیام**1751 *تنظیم: خسرو محمدی*انتشار:امیرکاردان رادانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید