خانه / اقتصادی / جزئیات محدودیت تردد سفر دریایی به جزایر استان هرمزگان اعلام شد

جزئیات محدودیت تردد سفر دریایی به جزایر استان هرمزگان اعلام شد

اله مراد عفیفی پور در گفت و گو با ایسنا، پیرامون  محدودیت های اعمال شده در تردد به جزایر استان بیان کرد: از فردا چهارشنبه مورخ ۲۸ خرداد تا جمعه ۳۰ خرداد کلیه سفرها به جزیره قشم ،هرمز، لارک و بالعکس با محدویت انجام می پذیرد.


وی افزود: با توجه به تدابیر اتخاذ شده در ستاد مدیریت بیماری کرونا استان کلیه خدمات در بنادر مسافری و حمل خودرو به شکل محدود و از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعد ظهر ارائه می شود.


عفیفی پور با بیان اینکه  تداوم این محدودیت ها بعد از روز جمعه منوط به تصمیمات ستاد مبارزه با شیوع کرونا استان است، اظهار کرد: این محدودیت ها علاوه بر بنادر مسافری شامل بنادر حمل خودرو (پهل –لافت) نیز است.


مدیرکل بنادر و دریا نوردی با تاکید برلزوم رعایت اقدامات بهداشتی و مراقبتی در بنادر، شناورها  وهمچنین در طول سفردریایی، خاطرنشان کرد: محدودیت تردد اعمال شده بمنظور حفظ سلامت هموطنان و انجام اقدامات کنترلی و مراقبتی در بنادر و شناورها  صورت گرفته و انتظار می رود همگان با مدیریت زمان سفر و پرهیز از مراجعه به بنادر و شناورهای غیر مجازی که فاقد ابتدایی ترین ملزومات ایمنی و بهداشتی هستند، سلامت خود را دستاویز خواست سودجویانه افراد طماع و فرصت طلب نکنند.


انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

برنامه ۳۳ گانه فناورانه برای ایجاد امنیت غذایی در کشور/تولید ۷ ماده افزودنی صنایع غذایی

به گزارش ایسنا، بنابر تعریف سازمان ملل امنیت غذایی، دسترسی همه مردم به غذای کافی در تمام اوقات برای …

پاسخی بگذارید