خانه / دسته‌بندی نشده / حاشیه نگاری ایرنا از دیدار دو تیم فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز

حاشیه نگاری ایرنا از دیدار دو تیم فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریزبه گزارش ایرنا تماشای این دیدار با وجود اینکه از سوی باشگاه فولاد خوزستان رایگان اعلام شده بود اما تماشاگران اندکی از این بازی دیدن کردند و حدود یک هزار تماشاگر از نزدیک نظاره گر این بازی بودند.
این بازی در دمای نزدیک به 50 درجه سانتیگراد برگزار شد و این موضوع باعث شده بود که جوانان علاقمند به فوتبال خوزستانی از حضور در ورزشگاه خودداری کنند.
پیش از آغاز بازی کادر فنی تیم فولاد خوزستان به رسم میزبانی به سمت نیمکت تیم گسترش فولاد تبریز رفتند و از اعضای کادر فنی گسترش فولاد استقبال کردند.
نمایشگر امتیاز ورزشگاه غدیر اهواز در دقیقه 5 بازی از کار افتاد و در دقیقه 25 مجددا به راه افتاد.
ایوب والی و آرش افشین که در جایگاه ویژه نشسته بودند به احساسات تماشاگران ابراز علاقه نشان دادند.
در دقیقه 30 و 75، داور به دلیل گرمای هوا بازی را قطع کرد و به مدت 2 دقیقه با بازیکنان دو تیم استراحت داد.
علی اصغر عاشوری در دقیقه 39 بازی از فرصت بوجود آمده در محوطه جریمه به خوبی استفاده کرد و دروازه گسترش فولاد تبریز رایگان بازی کرد.
ایمان مبعلی در دقیقه 62 بازی جای خود را به رحیم زهیوی داد و بازوبند کاپیتانی فولاد به دست عبدالله کرمی بسته شد و مبعلی پس از تعویض به سمت تماشاگران فولادی رفت و مورد تشویق قرار گرفت.
در دقیقه 80 بازی بازیکن گسترش فولاد در محوطه تیم فولاد سرنگون شد که داور یک ضربه پنالتی به سود گسترش گرفت.
حامد لک با یک واکنش استثنایی ضربه خالقی فر زننده پنالتی تیم گسترش را گرفت اما در برگشت میلاد فخرالدینی دروازه سرخپوشان را باز کرد.
در دقیقه 82 بازی درگیری شدید بین ستار همدانی و یکی از اعضای کادر فنی تیم فولاد خوزستان بوجود آمد که با وساطت سید سیروس پورموسوی این موضوع خاتمه یافت اما هر دو نفر با تصمیم داور بازی از زمین مسابقه اخراج شدند.
در دقیقه 96 بازی دراگان ژاکویچ در محوطه جریمه بر روی عبدالله کرمی مرتکب خطا شد که داور نقطه پنالتی را به سود فولادی ها نشان داد.
رحیم زهیوی از روی نقطه پنالتی و بر خلاف جهت دروازبان گل دوم فولادی ها را به ثمر رساند تا فولادی ها دومین برد خود را جشن بگیرند.
پس از گل دوم فولاد سیروس پورموسوی در حالی که غرق در خوشحالی بود سجده شکر به جا آورد و این مربی پس از زدن سوت مسابقه توسط داور به سمت تماشاگران رفت و در حالی که فریاد شادی سر می داد به هواداران فولاد تعظیم کرد.
بازیکنان تیم فولاد خوزستان پس از پیروزی در این بازی به سمت تماشاگران خود رفتند و شادی خود را با آن ها تقسیم کردند.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز از هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال با برتری 2 بر یک فولاد به پایان رسید.
تیم فولاد خوزستان با پیروزی در این بازی 7 امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول قرار گرفت.
6064
خبرنگار: محمد شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید