خانه / دسته‌بندی نشده / حمایت رهبری و مجلس از دولت دوازدهم درتاریخ انقلاب اسلامی کم نظیر است

حمایت رهبری و مجلس از دولت دوازدهم درتاریخ انقلاب اسلامی کم نظیر استبه گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی روز شنبه در دیدار فرماندار ویژه و مدیران گنبدکاووس به مناسبت بزرگداشت هفته دولت، اظهار داشت: این حمایت های کم سابقه، سبب شده تا دولت دوزادهم در اوج محبوبیت و اقتدار باشد.
وی با اشاره به مراسم تنفیذ ریاست جمهوری و سخنان رهبری، یادآور شد: بوسیدن پیشانی رئیس جمهوری و دانشمند خطاب کردن ایشان توسط معظم له، در تاریخ دولت های انقلاب اسلامی کم سابقه است.
حجت الاسلام ترابی اضافه کرد: این حمایت های رهبری و رای بالای اعتماد مجلس شورای اسلامی به وزیران پیشنهادی بزرگترین سرمایه برای دولت دوزادهم در جهت خدمت بیشتر و بهتر به مردم است.
وی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، تصریح کرد: این دو شهید والامقام نماد فداکاری و خدمت هستند و مدیران باید این دو عزیز را الگوی خویش در خدمت صادقانه به مردم قرار دهند.
خطیب جمعه گنبدکاووس همچنین با قدردانی از افزایش 40 درصدی اعتبارات طرح های عمرانی هفته دولت امسال در این شهرستان و نیز افزایش 100 درصدی اعتبارات تملک دارایی های سالجاری گنبدکاووس، گفت: افزایش اعتبارات باید منشاء خدمات بیشتر به مردم قرار گیرد.
حجت الاسلام ترابی تقویت خدمتگزاری به مردم و تلاش برای تحقق مطالبات آنان، رعایت قانونمداری و تلاش برای جلب رضای خداوند از مدیران دستگاه های اجرایی گنبدکاووس خواستار شد.
وی افزود: شهرستان گنبدکاووس ظرفیت های زیادی برای خدمت به مردم دارد و مدیران باید از این ظرفیت ها به نحو احسن برای رفع محرومیت ها استفاده نمایند.
به گزارش ایرنا، دراین جلسه که فرماندار ویژه و مدیران گنبدکاووس حضور داشتند، حجت الاسلام و المسلمین علی فتحی رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان نیز با تبریک هفته دولت و با اشاره به پیش بینی 150 برنامه متنوع فرهنگی و اجتماعی دراین هفته، برلزوم حضور پرشور مدیران در برنامه ها تاکید کرد و گفت: حضور مدیران در برنامه های هفته دولت موجب دلگرمی بیشتر مردم به نظام و دولت می شود.
شهرستان مرزی گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
1860/3039/
خبرنگار : علی لکزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمد شیریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید