خانه / دسته‌بندی نشده / خدمات شایسته دولت برای افزایش امید و اعتماد مردم اطلاع رسانی شود

خدمات شایسته دولت برای افزایش امید و اعتماد مردم اطلاع رسانی شودبه گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، علیرضا یونسی پاسداشت هفته دولت را پاسداشت مجاهدات همه دست اندرکاران نظام توصیف کرد و افزود : تجلیل از خدمات دولت در واقع قدردانی از تلاش همه مجاهدان گمنامی است که برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از همه وجودشان مایه گذاشتند تا نظام پایدار بماند.
وی با تاکید بر این که همه سازمان ها و نهادها، دستاوردها و خدمات شایسته دولت را به بهترین شکل به افکار عمومی عرضه کنند تا امید و اعتماد مردم افزایش یابد ، بیان داشت: جشن روستای پاک و فاقد طلاق، بدون بیکار و عاری از اعتیاد در تمام شهرهای استان برگزار شود.
یونسی بر تجلیل از شهرداران و دهیاران پر تلاش، کارآفرینان و خانواده های نمونه و بانک هایی که در رونق تولید و اشتغال استان نقش موثر داشتند، تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: با برگزاری همایشی باشکوه، دستاوردهای دولت برای جوانان و بانوان تبیین شود.
رییس شورای اطلاع رسانی استان، بر اجرای برنامه های زیست محیطی و تبیین سیاست های دولت یازدهم در این راستا تاکید کرد و اظهار داشت: پروژه های بسیاری در این ایام در سراسر استان افتتاح می شود که لازم است مردم به بهترین نحو در جریان خدمات دولت در بخش های مختلف قرار گیرند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای سرافراز دولت، شهیدان رجایی و باهنر، افزود: ویژگی های شهدای هفته دولت برای نسل های جوان بدرستی تبیین شود.
** قدردانی از نمایندگان مجلس
معاون سیاسی استاندار مازندران همچنین با قدردانی از رای بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیران پیشنهادی دکتر روحانی ، افزود : اقدام خوب مجلس در رای اعتماد بالا به وزرای دولت دوازدهم نماد وحدت و همکاری و همراهی مجلس با دولت است و این اتفاق که نشان از تعامل بالای قوه مقننه و مجریه در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد، خاطر همه کسانی را که دل در گرو توسعه و اعتلای کشور دارند شاد نمود.
رئیس شورای اطلاع رسانی مازندران گفت : نمایندگان مجلس شورای اسلامی با این اقدام در راستای تحکیم پایه های امنیت ملی و گسترش نظام مردمسالاری گام برداشتند و این اتفاق، تجلی خود را در استان ها نشان خواهد داد.
در آغاز این جلسه احمد مظفری، مدیر کل روابط عمومی استانداری و دبیر شورای اطلاع رسانی استان، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های پیش رو در هفته دولت در مازندران ارایه نمود و دستگاه های مسئول به ارایه گزارش از برنامه های دستگاه متبوع پرداختند.
خبرنگار : زهره کرمی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید