خانه / دسته‌بندی نشده / دولت باید ارتقاء وضعیت معیشت مردم را در رأس برنامه‌های خود قرار دهد

دولت باید ارتقاء وضعیت معیشت مردم را در رأس برنامه‌های خود قرار دهدبه گزارش ایرنا، آیت الله ‘مصطفی علما’ روز پنجشنبه در دیدار با استاندار کرمانشاه و معاونان و مدیران کل استانداری به مناسبت نخستین روز از هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: بهترین صفت برای مدیران و مسئولان ما سلامت و اخلاص و روحیه خدمتگزاری است و امام خمینی (ره) همواره اصرار داشت که وی را خدمتگزار مردم خطاب کنند و خدمت به مردم را بالاترین مستحبات می دانست.
وی با بیان اینکه یکی از مهمترین وظایف دولت ایجاد روحیه نشاط و امیدواری در جامعه است، خاطرنشان کرد: هفته دولت فرصتی مناسب برای آگاه کردن مردم از خدمات و کارهای انجام شده توسط دولت و نظام اسلامی است که همین امر باعث رضایت و دلگرمی و امیدواری آنان خواهد شد.
وی افزود: متاسفانه امروز بیکاری و کم درآمدی مشکل بسیاری از خانواده‌ها و جوانان ما است و دولت باید با بررسی و شناسایی استعدادهای اقتصادی و اشتغال زایی در هر منطقه و با تقویت اقتصاد مقاومتی درصدد حل این مشکل برآید.
وی گفت: بحمدالله امروز اقتدار و عزت کشور در جهان مثال زدنی است و باید با تلاش و کوشش در زمینه های مختلف این اقتدار و عزت را حفظ و تقویت نماییم.
در ابتدای این دیدار اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه در خصوص خدمات ارائه شد توسط دولت در استان کرمانشاه به ارائه گزارش پرداخت.
8066 انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید