خانه / دسته‌بندی نشده / دولت های نهم و دهم طرح های ناتمام بسیاری را تحول دولت یازدهم داد/وزیران دولت دوازدهم اهل کار هستند

دولت های نهم و دهم طرح های ناتمام بسیاری را تحول دولت یازدهم داد/وزیران دولت دوازدهم اهل کار هستندبه گزارش روز سه شنبه کانال تلگرامی مجلس خبرگان رهبری ، آیت الله سید هاشم بطحائی گلپایگانی افزود: دولت نهم و دهم واقعا از نظر هزینه، مدیریت درستی نداشت و طرح های ناتمام و ناقص زیادی را تحویل دولت یازدهم داد.
وی ادامه داد: بنابراین می توان گفت دولت یازدهم با صرف وقت زیاد در مقام رفع کاستی ها و مطالبات به جای مانده توفیقاتی کسب کرد و فرصت زیادی برای بهینه سازی و گام برداشتن در مسیر توسعه نداشت.
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: وزیران دولت دوازدهم اهل کار، تلاش و اهل عقیده هستند بنابراین این دولت از یک بافت کارآیی و توانایی جامع الاطرافی برخوردار است و دیگر هم عذری ندارد که بگوید وارث نارسایی ها، کاستی ها و چالش های گذشته بود چون وارث دولت یازدهم است.
آیت الله بطحائی گلپایگانی اضافه کرد: بنابراین رهبر معظم انقلاب و ملت انتظار دارند که دولت دوازدهم در عرصه های مختلف از نظر اقتصادی بنای خود را بر رفع فقر مطلق بگذارد که این وعده آقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری بود.
وی در ادامه با بیان این که جوانان به دلیل نارسایی اقتصادی قادر به تشکیل زندگی مشترک نیستند، گفت: دولت دوازدهم یکی از وعده هایش رفع فقر مطلق بود که امیدواریم کمرهمت را ببند و در این زمینه گام جدی بردارد.
سیام**1058**1336انتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید