خانه / دسته‌بندی نشده / رئیس شورای شهر : صلاحیت داوطلبان برای شهرداری ابرکوه در دست بررسی است

رئیس شورای شهر : صلاحیت داوطلبان برای شهرداری ابرکوه در دست بررسی استعلیرضا زارع زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تشکر از حضور پرشکوه مردم در انتخابات شوراها که همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در 29 اردیبهشت ماه 96برگزار شد، اظهار کرد: اعضای این نهاد مدنی با جدیت پیگیر مطالبات همشهریان در زمینه های مختلف است .
وی افزود: امیدواریم با همدلی، همراهی مردم ، شاهد اقدامات و تحولات اساسی در حوزه های مختلف عمران شهری برای توسعه ابرکوه باشیم.
زارع زاده ادامه داد: با وجود بیش از 400 اثر تاریخی در شهرستان و قرار گرفتن ابرکوه در زمره 14شهر نمونه گردشگری کشور ، باید به توسعه و عمران شهری شتاب بیشتری داده شود.
این مسئول با بیان اینکه ابرکوه جایگاه ویژه ای برای جذب هرچه بیشتر گردشگر داخلی و خارجی دارد افزود: باید با ایجاد زیر ساختها زمینه را برای حضور بیشتر گردشگران به این شهر فراهم کرد .
رییس شورای شهر ابرکوه با اشاره به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال تصریح کرد: ابرکوه ظرفیت های بالایی در بخش کشاورزی ، گردشگری و صنایع دستی دارد و تحقق این مهم تلاش همه جانبه مسئولان را می طلبد.
وی بدون اشاره به تعداد داوطلبان برای شهرداری ابرکوه یاد آورشد: باید با تعامل با مسئولان و مردم از این فرصت و سرمایه گران بها و پتانسیل هایی که در شهرستان فراهم است حداکثر استفاده بشود.
این شهرستان دارای 2 شهرداری ابرکوه و بهمن است.
مرکز شهرستان 51 هزار نفری ابرکوه در 140کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.
7540*2047 * خبرنگار: کارگر ابرقوئی * انتشار دهنده – عباسقلی اشکورجیری *انتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید