خانه / دسته‌بندی نشده / رحمانی فضلی:همه مسئولان برای جلوگیری از تکرار حادثه اتوبوس دانش آموزان هرمزگان بازنگری در مقررات پیشگیرانه را در دستور کار قرار دهند

رحمانی فضلی:همه مسئولان برای جلوگیری از تکرار حادثه اتوبوس دانش آموزان هرمزگان بازنگری در مقررات پیشگیرانه را در دستور کار قرار دهندبه گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در بخشی از پیام رحمانی فضلی آمده است: وقوع حادثه غمبار و دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان دختر هرمزگانی که باعث جان باختن و مصدومیت تعدادی از این عزیزان شد موجب تأسف و تأثر اینجانب شد و مردم عزیز هرمزگان و سراسر کشور را داغدار و اندوهگین کرد.
وی در این پیام به استانداران هرمزگان و فارس تکلیف کرد تدبیر و راهکارهای لازم را برای کاهش آلام خانواده های دانش آموزان جانباخته و مجروح در این حادثه بکار گیرند.
وزیر کشور در پایان این پیام از درگاه خداوند منان صبر جمیل برای خانواده های داغدیده و سلامت کامل مجروحان حادثه را مسالت کرد و این اندوه بزرگ را به مردم ایران تسلیت گفت.
به گزارش ایرنا، یکی از سه اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی عضو تشکیلات سازمان دانش آموزی که برای شرکت در اردوی ملی فرزانگان راهی شیراز شده بودند، مقارن ساعت 4 بامداد جمعه 10 تیر واژگون شد . این حادثه 9 کشته و 34 مجروح برجا گذاشت.
سیام**9314**1336
تنظیم: داود توسلی**انتشار:مهرنوش خانزائیانتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید