خانه / دسته‌بندی نشده / رفع مشکلات اقتصادی مردم در اولویت برنامه دولت قرار گیرد

رفع مشکلات اقتصادی مردم در اولویت برنامه دولت قرار گیردبه گزارش ایرنا حجت الاسلام موسی محبی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه نهاوند افزود: امروز مشکل اصلی مردم بیکاری و مسائل اقتصادی است و دولت باید همانند سابق سعی در رفع آن داشته باشد.
وی افزود: همانگونه که رئیس جمهوری فرمودند: پس از انتخابات همه باید با همدلی به فکر خدمت به مردم باشند و تلاش خود را برای توسعه کشور به کار گیرند.
امام جمعه موقت نهاوند اضافه کرد: برای موفقیت دولت انتظار ما از رئیس جمهوری این است که توصیه های رهبر معظم انقلاب را در مراسم تنفیذ به کار گیرند تا بتوانند بر مشکلات پیروز شوند.
حجت الاسلام محبی حمایت از دولت را امری مهم برای رسیدن به اهداف خود عنوان کرد و گفت: امروز همه باید برای موفقیت دولت پشت سر مقام ولایت از دولت حمایت کنیم تا آنها بتواند به مشکلات رسیدگی کنند.
وی توجه به اقتصاد مقاومتی را مهمترین راه برای حل مشکلات اقتصادی عنوان کرد و افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: برای حل مشکلات اقتصادی باید از ظرفیتها و پتانسیلهای داخلی استفاده کرد تا به اشتغال و تولید رونق داده شود.
خطیب موقت جمعه نهاوند با اشاره به پتانسیلهای اقتصادی موجود نهاوند گفت: در شهرستان نهاوند کشاورزی رونق خوبی دارد اما نبودن صنایع تبدیلی باعث می شود که کشاورزان با وجود زحمت فراوان به سود زیادی نرسند و از سوی دیگر ایجاد این صنایع می تواند به ایجاد اشتغال کمک کند.
وی با اشاره به فرا رسیدن روز ازدواج گفت: جوانان برای ازدواج باید ائمه اطهار (ع) را الگو قرار دهند تا بتوانند زندگی خود را بر پایه خیر و برکت استوار سازند.
2087/7525
خبرنگار: وحید سیفی** انتشاردهنده: زهرا پیرنیاانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید