خانه / دسته‌بندی نشده / روحیه بسیجی مردم، امنیت کردستان را رقم زده است

روحیه بسیجی مردم، امنیت کردستان را رقم زده استبه گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار محمد حسین رجبی در مراسم گرامیداشت بسیج کارمندان در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان افزود: میانگین جمعیت بسیج در استان نسبت به استان‌های دیگر بسیار بالا است چرا که شاهد درک عمیق از وضعیت موجود و ارزش‌های بالای دین و اهتمام به آب و خاک در استان هستیم.
وی ادامه داد: تعریفی که از بسیج داریم ناقص بوده و تعریف رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه ‘همه آن‌هایی که به کشور و انقلاب به تمامیت ارضی و تعلق به ارزش‌ها همه بسیجی هستند حتی اگر پرونده در مراکز بسیج نداشته باشند’ کامل است و تعریف کامل رهبر با برداشت ناقص ما در مورد مردم استان کردستان صدق می‌کند و مصداق آن وجود امنیت استان است که در بطن و بدنه خود مردم وجود دارد.
به گفته وی، با وجود اینکه شاخص های بالای نا امنی در آنسوی مرزها وجود دارد و مرزها به طور کامل مسدود نشده است اما امنیت کامل در این خطه از کشور پایدار و برقرار است.
سردار رجبی با بیان اینکه وحدت رویه بین مسئولین، نهادها، ادارات، نیرو‌های نظامی و امنیت در کردستان در سطح بالایی بوده است، افزود: این یک امید و نوید برای مردم است و این وحدت و هم‌افزایی سبب قدرت معجزه آسا و تولید امنیت می‌شود و در استان تولید قدرت بازدارندگی می‌کند که به عنوان شاخصه اول تعریف می‌شود.
هشتم شهریورماه سالروز انفجار دفتر نخست وزیری و شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر است که بر همین اساس دوم تا هشتم شهریور به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
** خبرنگار: حسن حسین زاده /**انتشار دهنده: امید بهمنی
3034/6108انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید