خانه / دسته‌بندی نشده / زاهدی محمودی فرماندار اهر شد

زاهدی محمودی فرماندار اهر شدسعید شبستری خیابانی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص چرایی انتصاب محمودی به این سمت افزود: با توجه به اهمیت شهرستان اهر برای مدیریت ارشد استان، نیاز به انتصاب فرماندار توانمندی برای آن داشتیم و آقای محمودی دارای این ویژگی است.
وی یادآور شد: آقای عابدی، فرماندار قبلی اهر نیز پیش از این به عنوان فرماندار خوی منصوب شده است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: با توجه به انتقال آقای محمودی از فرمانداری جلفا به اهر، معاون وی در جلفا نیز به عنوان سرپرست فرمانداری مشغول کار است.
وی با اشاره به موفقیت محمودی در سکانداری شهرستان جلفا در سال های اخیر اضافه کرد: شهرستان اهر از منظر جمعیت، جغرافیا و مسایل دیگر برای مدیریت استان اهمیت ویژه ای دارد و به همین دلیل نیز محمودی به فرمانداری این شهرستان منصوب شد.
محمودی متولد 1352 شمسی، اهل خلخال است و مدرک تحصیلی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی دارد.
بخشداری خداآفرین، بخشدار مرکزی جلفا و کارشناس و کارگزین اداره مالی و اداری استاندار آذربایجان‌شرقی و در نهایت فرمانداری جلفا از جمله سوابق سیاسی و اداری فرماندار جدید اهر می باشد.
شهرستان اهر با 140 هزار جمعیت در 90 کیلومتری شمال شرق تبریز، از زمان های قدیم، مرکز منطقه تاریخی ارسباران (قره داغ) محسوب می شود و شخصیت های بزرگی از این سامان برخاسته اند.
خبنگار و انتشار: عزیزی راد
518انتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید