خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی آذرخش بندرعباس:عملی شدن وعده ها، ما را از بحران خارج می کند

سرمربی آذرخش بندرعباس:عملی شدن وعده ها، ما را از بحران خارج می کندبه گزارش ایرنا، عباس روزپیکر شامگاه جمعه پس از پایان دیدار تیم های آذرخش بندرعباس و تاسیسات دریایی تهران در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اگر دوباره مشکلات، مسائل و اتفاق های هفته های گذشته را داشته باشیم خواهیم دید که تیم آذرخش دچار مشکل خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد طی دو سه روز آینده مشکلات مالی تیم آذرخش مرتفع شود تا بازیکنان این تیم با تمرکز بیشتری در لیگ برتر فوتسال حاضر شوند.
وی بیان کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که رتبه خوبی در پایان فصل کسب کنیم و از این پس اگر مشکلات مالی تیم ما را آزار ندهد بازی های با کیفیتی انجام خواهیم داد.
سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس افزود: در همه بازی ها برای کسب پیروزی به میدان می آییم اما اتفاق هایی در برخی دیدارهای گذشته دو سه ساعت به بازی رخ داد که روحیه بازیکنان خراب شد.
وی ادامه داد: در بازی امروز با بازیکنان صحبت کردیم که همه مشکلات را بر اساس قولی که مسئولان دادند کنار بگذاریم و بازیکنان دو جلسه تمرینی خوب داشتند و در نهایت موفق به کسب پیروزی شدیم.
روزپیکر اظهار داشت: تمرکز خود را تا پایان بازی حفظ کردیم، مسائل تاکتیکی را به خوبی رعایت و سه امتیاز را تقدیم هواداران کردیم.
وی ابراز کرد: می خواهیم در بازی های آینده نیز موفق باشیم و معتقدیم تیم ما مشکل تاکتیکی و بازیکن ندارد ولی اگر مسائل مالی حل شود کیفیت بازی ما بسیار بهتر خواهد شد.

** مربی تاسیسات دریایی تهران: گرمای هوا در باخت ما تاثیر گذار بود
مربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران گفت: در مورد مسائل فنی بازی مقابل آذرخش بندرعباس نمی توانیم صحبت کنیم چرا که گرمای هوا در باخت ما تاثیر گذار بود و مرتب بازیکنان را تعویض می کردیم.
رضا ناصری شامگاه جمعه پس از پایان دیدار تیم های آذرخش بندرعباس و تاسیسات دریایی تهران در گفت و گو با خبرنگاران ابراز کرد: بازی خوبی بود و تیم آذرخش را آنالیز کرده بودیم ولی روند بازی به گونه ای رقم خورد که باختیم و در گرمای هوا نتوانستیم حتی نفس بکشیم.
وی بیان کرد: آذرخش بندرعباس تیم خوبی است و ما می دانستیم بازی دشواری داریم اما در فوتسال نتیجه در ثانیه ها رقم می خورد و امروز نتیجه بدی برای ما رقم خورد.
وی اظهار کرد: مسئولان استان هرمزگان باید از تیم آذرخش حمایت کنند چرا که این تیم یک نماد برای بندرعباس است.
ناصری ادامه داد: اگر تیم آذرخش حمایت شود جزو پنج تیم بالای جدول قرار خواهد گرفت.
وی گفت: تیم آذرخش طرفداران بسیاری دارد و مسئولان باید از این تیم پرتماشاگر و پر ظرفیت بندرعباس حمایت کنند.
دیدار تیم های آذرخش بندرعباس و تاسیسات دریایی تهران از چارچوب هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتسال، عصر جمعه با پیروزی 5 بر یک تیم آذرخش پایان یافت.
7408/1042 * خبرنگار: نادر ناصری**انتشار دهنده:فاطمه نوریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید