خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز کرج:بازی کردن با تیم های قم سخت است

سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز کرج:بازی کردن با تیم های قم سخت استبه گزارش ایرنا، مسعود کیانفر شامگاه جمعه، درپایان مسابقه با تیم آتلیه طهران قم که در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برگزار شد، در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سیستم بازی تیم های قمی در زمین خودشان با زمین حریف فرق می کند، در قم حتی اگر با یک تیم محلی نیز مسابقه انجام شود، نتیجه گرفتن از آن سخت است.
وی افزود: تیم آتلیه طهران، با حضور آقایان غیاثی و صبوری کادر فوتسالی دارد و این مربیان چند سال است که در فوتسال زحمت کشیده اند و فوتسال را می فهمند.
وی با بیان این که بازی پایاپای بود، خاطرنشان کرد: متاسفانه تیم ما به سادگی گل می خورد و گل هایی که ما در مسابقه دریافت می کنیم، بیشتر روی ضربات کاشته و کرنر است و این مساله ما را اذیت می کند، ولی خوشبختانه در این مسابقه الحمدالله توانستیم بازی باخته را به تساوی بکشانیم.
کیانفر با اشاره به این که تیم مقاومت تیمی جوان است، گفت: تیم جوان نیازمند زمان است و در هر مسابقه بهتر از قبل ظاهر می شویم و به مرور به ترکیب دلخواه خود دست می یابیم و با گذشت زمان می توانیم نتیجه های بهتری را به دست آوریم.
تیم آتلیه طهران از هفت بازی، سه برد، سه تساوی و یک باخت در کارنامه خود دارد و با 12 امتیاز و 22 گل زده و 21 گل خورده در رده هفتم قرار گرفته است و تیم مقاومت البرز کرج نیز از هشت مسابقه یک برد، سه تساوی و چهار باخت دارد و شش امتیازی است و با 20 گل زده و 27 گل خورده در رده دهم قرار دارد.
هیات فوتبال استان قم دیگر نماینده قم در این رقابت هاست که امروز مهمان تیم پارسیان شهر قدس از استان تهران بود که در این مسابقه با گل های جعفر خانلو (گل به خودی) و محمد کرمانی با نتیجه سه بر دو مقابل حریفش شکست خورد و از هشت مسابقه با دو تساوی و شش باخت، 13 گل زده و 23 گل خورده دو امتیازی است و در رده چهاردهم (انتهای جدول) قرار دارد.
در هفته نهم، سوم شهریور ماه امسال، ساعت 18 هیات فوتبال استان قم در ورزشگاه شهید حیدریان میزبان فرش آرا می باشد و تیم آتلیه طهران قم نیز مهمان گیتی پسند است.
7406/ 6133/ خبرنگار: عباس منجمی ** انتشاردهنده: جعفرمسلمیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید