خانه / دسته‌بندی نشده / سلامت و کارآمدی نظام مشخصه بارز حفظ اقتدار کشور است

سلامت و کارآمدی نظام مشخصه بارز حفظ اقتدار کشور استبه گزارش ایرنا، سید شهاب‌الدین چاوشی روز سه شنبه در شورای اداری شهرستان اسلامشهر افزود: مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت دوباره به دولت تدبیر و امید اعتماد کردند و برهمین اساس باید زمینه برای حضور تمامی نیروهای توانمند و متخصص در حوزه مدیریت دولت فراهم شود.
وی با بیان این که میزان کارآمدی نظام با مقبولیت آن در نزد مردم ارتباط مستقیم دارد اظهار کرد: مردم دراین دوره از انتخابات حضوری چشمگیر و مثال زدنی داشتند و به همین دلیل دولتمردان و کارگزاران نظام باید براساس تعهد خود برای تامین حقوق اقشار مختلف جامعه تلاش کنند.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در ادامه به مسئولیت مهم مدیران استانی و شهرستانی برای موفقیت دولت اشاره و اظهار کرد: بخش عمده‌ای از مطالبات مردم در حیطه مسئولیت مدیران استانی و شهرستانی است که باید با تلاش مضاعف به اعتماد مردم نسبت به دولت پاسخ مثبت بدهیم.
فرماندار شهرستان اسلامشهر نیز در ادامه این جلسه گفت: ۶۰ درصد از مردم اسلامشهر در انتخابات سال ۹۲ به دولت تدبیر و امید رای دادند در حالی که در انتخابات سال ۹۲ این رقم به ۸۲ درصد افزایش یافت.
امیراله حقیقی با اشاره به توجه ویژه دولت به شهرستان‌های استان تهران گفت: ۹۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های زیرساختی در شهرستان‌های جنوب ‌غربی این استان اختصاص داده شده است.
وی با بیان اینکه نیم مدول از تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر که از طرح‌های مصوب سفر ریاست جمهوری به بهره‌برداری رسیده اظهار کرد: پروژه اجرای قطار شهری،‌ ساخت کمربند سوم استان تهران، احداث بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی و ورزشگاه ۵هزار نفری نیز از دیگر پروژه های دردست اجرای این شهرستان است.
به گفته وی، بهره برداری از پروژه بزرگ آبرسانی شهرستان‌های استان تهران نیز امروز با اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومان آغاز شد که تا یک سال آینده فاز مربوط به شهرستان اسلامشهر این پروژه نیز به بهره‌برداری می رسد.
* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار:اکبر کریمی – انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/۱۱۰۹/۷۲۵۱**۱۶۲۵انتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *