خانه / دسته‌بندی نشده / سید حسن خمینی: مطمئنم دولت دوازدهم به عهدی که با مردم و آرمان های امام راحل بسته پایبند است

سید حسن خمینی: مطمئنم دولت دوازدهم به عهدی که با مردم و آرمان های امام راحل بسته پایبند استبه گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی روز یکشنبه در مراسم تجدید میثاق رییس جمهوری و اعضای دولت دوازدهم با آرمان های بلند امام راحل در سخنانی اظهار کرد: انتخابات بزرگی برگزار شد ، مردم با عزم خود دولتی را سرکار آوردند و مجلس شورای اسلامی نیز رای اعتماد به کابینه دوازدهم داد و امروز شاهد توانمندی و قدرت دوستان در دولت و بویژه رییس جمهوری هستیم.
رییس تولیت آستان حرم مطهر امام خمینی (ره) همچنین اظهار کرد مطمئن هستیم رییس جمهوری بیش از هر فرد دیگری بار مسئولیت سنگینی که بر دوش ایشان گذشته شده را احساس می کند ، یک جامعه امیدوار و آماده برای عبور از سختی هایی که به علل متعدد به جامعه وارد شد، پیش رو است.
سید حسن خمینی همچنین گفت: با همت دوستان در چهار سال گذشته موانع بسیاری را از پیش رو برداشته شد و مردم امروز منتظر وعده های بزرگی که در دوره انتخابات داده شد و رییس جمهوری بر پایبندی بر آن تاکید می کردند، هستند تا در عمل این وعده ها را مشاهده کنند.
وی ادامه داد: با وجود سختی های در همه عرصه ها قوه مجریه از توان بالایی برخوردار است و می تواند بیش از هر موردی برطرف کننده سختی ها باشد.
یادگار امام راحل از خداوند متعال خواست که به فرزند برومند انقلاب، شخص رییس جمهوری و اعضای دولت توفیق بیشتر عنایت کند.
سید حسن خمینی تصریح کرد وقتی دینداران عرصه حکومت را به دست گرفتند، بیش از هر چیزی می دانند حل مشکلات دنیوی مردم بزرگ ترین راه برای ترویج دین و آخرت جامعه است.
به گزارش ایرنا، رییس جمهوری به همراه اعضای هیات دولت دوازدهم صبح امروز همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) با آرمان‌های بلند بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.
سیام**1053**9314**1336
خبرنگار: حمید شریفی کیا**انتشار: مهرنوش خانزائیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید