خانه / دسته‌بندی نشده / شعار هفته دولت مشخص شد

شعار هفته دولت مشخص شدنصرت الله علیرضائی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این خصوص افزود: رئیس شورای اطلاع رسانی کشور سیاست ها و برنامه های هفته دولت و شعار تدبیر و امید برای تولید و اشتغال را برای این هفته به استانداران سراسر کشور ابلاغ کرد.
این مسئول گفت: بر این اساس سیاست ها و برنامه های هفته دولت امسال طبق برنامه چهارساله دولت در حوزه های مختلف باید اجرایی شود.
وی ادامه داد: باید در این هفته شعار انتخاباتی ریاست جمهوری یعنی آزادی،امنیت،آرامش و پیشرفت براساس عملکرد دولت یازدهم و برنامه ها و سیاست های دولت دوازدهم برای مردم تبیین و تشریح شود.
علیرضایی همچنین گفت: در هفته دولت باید شعارهای رئیس از سوی مدیران، فرمانداران و بخشداران برای مردم تبیین و تشریح شود.
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت ادامه داد:در اجرای برنامه های هفته دولت امسال بر پاسخگویی دولت در برابر انتظارات ملت،توجه به مقوله انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات،تزریق روحیه نشاط و شادابی در جامعه،نگاه مبتکرانه،اجرایی و خلاقانه به برنامه ها، توجه به ظرفیت های رسانه ای به ویژه شبکه های اجتماعی،مشارکت جویی از نخبگان،متخصصان،هنرمندان و انجمن های غیر دولتی و استفاده از ظرفیت رسانه ها تاکید شده است.
علیرضائی افزود:همچنین در این ابلاغیه بر استفاده از امکانات شهری و تبلیغاتی دولتی و نهاد های عمومی مثل شهرداری ها برای تبلیغ شعار هفته دولت و ارائه گزارش های مفید و موثر تاکید شده است.
وی اضافه کرد: براساس برنامه ریزی ستاد در هفته دولت اعضای هیات دولت به استان ها سفر خواهند کرد و لازم است برنامه ریزی لازم برای میزبانی از میهمانان ویژه صورت گیرد.
این مسئول ادامه داد:در برنامه ها و سیاست های هفته دولت امسال بر تعامل رسانه ای تاکید ویژه ای شده است و لازم است مدیران دستگاه ها نشست های خبری و تورهای رسانه ای برگزار کنند و از ظرفیت رسانه های مکتوب برای انتشار ویژه نامه ها حداکثر استفاده را داشته باشند.
وی ادامه داد: همچنین حضور در برنامه های پرمخاطب و گفت و گو محور صدا و سیما در سفر اعضای هیات دولت به استان ها تاکید شده است و بر تشکیل شورای اداری استان ، تشریح برنامه های دولت در شبکه های استانی، حضور در نماز جمعه و سخنرانی پیش از خطبه ها،دیدار با اقشار مختلف نخبگان و سازمان های مردمی،نشست با خبرنگاران و افتتاح و بازدید از پروژه ها نیز تاکید شده است.
دوم تا هشتم شهریورماه به نام هفته دولت نامگذاری شده است.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید