خانه / دسته‌بندی نشده / طرح شهر هوشمند بوشهر وارد مرحله اجرا شود

طرح شهر هوشمند بوشهر وارد مرحله اجرا شودبه گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری بوشهر روز پنجشنبه به نقل از مصطفی سالاری در نشست با کارشناسان موسسه علمی و فناوری اتریش در راستای اجرای طرح شهر هوشمند در بوشهر افزود: اگر اطلاعات دقیق و شفاف از سوی دستگاههای اجرایی ارائه شود بدون شک طرح شهر هوشمند با موفقیت اجرا می‌شود.
وی بیان کرد: برای پی گیری اجرای طرح شهر هوشمند از لحاظ ساختاری مجموعه و کارگروه تخصصی تری برای جمع آوری و کنترل اطلاعات تجمیعی نیاز است.
استاندار بوشهر افزود: سرعت بخشی در اجرای طرح هوشمند بوشهر یک ضرورت است تا بر اساس زمان‌بندی تکمیل و به بهره‌برداری برسد.
سالاری بیان کرد: با توسعه قابل توجه شبکه فیبر نوری، ظرفیت پهنای باند اینترنت استان در سه سال گذشته بیش از 10 برابر رشد داشته است.
وی یادآور شد: ظرفیت استان بوشهر با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه سخت افزاری و زیرساختی اینترنت مطلوب است.
استاندار بوشهر تصریح کرد: در اجرای شبکه فیبر نوری و افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت لازم است همه دستگاه‌های اجرایی، خدمات رسان و بخش‌ های مختلف برای تبادل اطلاعات در قالب یک دیتا سنتر به هم متصل شوند.
سالاری بیان کرد: میزبانی پارس جنوبی به عنوان بزرگترین رویداد صنعتی در تاریخ ایران از جمله دیگر ظرفیتهای مهم این استان به شمار می رود.
وی با اشاره به ظرفیتهای مهم استان بوشهر برای توسعه و پیشرفت اظهار کرد: براساس سندهای تاریخی بوشهر به عنوان دروازه ارتباط کشور با جهان و همزیستی ادیان مختلف مطرح است.
سالاری تصریح کرد: سابقه فعالیت 17 کنسولگری خارجی در شهر بوشهرعاملی دیگر برای پیشگامی این شهر در انجام فعالیت‌ دنیای مدرن و نوین است.
در هفته جاری کارشناسان موسسه علمی و فناوری آ.ای.تی اتریش برای بررسی زیرساختها و آموزش راهکارهای لازم برای اجرای طرح شهر هوشمند به بوشهر اعزام شدند.
6047/7212**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری موناعیدان*انتشاردهنده: موناعیدانانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید