خانه / دسته‌بندی نشده / عضو خبرگان رهبری: ملت ایران هیچ محدودیتی را در ارتقای توانمندی خود نمی پذیرد

عضو خبرگان رهبری: ملت ایران هیچ محدودیتی را در ارتقای توانمندی خود نمی پذیردبه گزارش ایرنا آیت ا… عباس کعبی روز شنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح خوزستان که به مناسبت هفته پدافند هوایی در قرارگاه خاتم الانبیای اهواز برگزار شد، اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار، امنیت، عزت ملی ، لنگرگاه اطمینان، آسایش و آرامش برای ملت در استحکام، عزت و امنیت کشور هستند.
وی با بیان اینکه امنیت ایران مردم پایه و ولایت محور است ،گفت: اکنون نیروهای مسلح با وحدت، هماهنگی، برادری و صمیمیت بر اساس وظایف ذاتی خود، نقش یکدیگر را تکمیل و در مقابله با دشمنان ایستاده اند.
عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: نیروهای مسلح را می توان در مکتبی بودن، مردمی بودن و انقلابی بودن خلاصه کرد.
وی بیان کرد: ایمان نیروهای مسلح به روز جزا نیز در راس این ویژگی ها قرار داشته و همواره خداوند سرچشمه همه قدرت ها است.
آیت ا… کعبی افزود: هوافضا، زمین، دریا، قدرت موشکی، پدافند هوایی همگی در راستای مقابله با دشمنان اسلام، بدخواهان ملت ایران و همچنین ستمگران است.
وی ادامه داد: پدافند هوایی وظیفه دفاع از مرزهای هوایی را برعهده داشته و مرزبان آسمان های ایران و خط اول مقابله با هجمه احتمالی دشمنان است چرا که تهدید در درجه اول هوایی بوده اما پدافند هوایی کشور در مقابل هرنوع تهدیدی ایستادگی کرده و جواب محکمی به دشمن خواهد داد.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه گفت: کشورهای آمریکا، فرانسه، قطر، امارات، ترکیه و رژیم صهیونیستی فرماندهی داعش را برعهده داشته و هدف اصلی آنها از روی کار آوردن داعش و همچنین تشدید جنگ های داخلی در منطقه، تامین امنیت رژیم صهیونیستی، نابودی منابع انسانی و زیرساخت ها، ارائه نقشه جدید برای منطقه، نابودی ارتش و تجزیه کشورهای منطقه به ویژه عراق، یمن و سوریه است.
وی بیان کرد:نیروهای مسلح نظام اسلامی برای مقابله با زورگویی و برقراری صلح و امنیت در کشور و برای تحقق امنیت پایدار حرکت می کنند و همین امر اکنون امنیت خوبی را در مرزهای ایران و منطقه ایجاد کرده است.
وی افزود: نیروهای مقاومت در منطقه به ویژه در سوریه و عراق روز به روز مواضع داعش را بازپس گرفته و این جنایتکاران را بیرون می رانند و باعث شده سیاست های حامیان آمریکایی و صهیونیستی داعش در منطقه اعمال نشود.
7152/ 6037
خبرنگار: محمدرضا خبازان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید