خانه / دسته‌بندی نشده / فرماندار ‘ری’ فرماندار برگزیده استان تهران شد

فرماندار ‘ری’ فرماندار برگزیده استان تهران شدبه گزارش ایرنا از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، نعمت الله ترکی دبیر نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان تهران در آیین اختتامیه این جشنواره گفت: هدف جشنواره رجایی شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آنها است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در مورد نحوه و چگونگی ارزیابی عملکرد نهادها و دستگاه ها، اظهار داشت: این جشنواره اختصاص به بررسی و ارزیابی تمامی دستگاه های و نهادهای دولتی استان تهران در سال 95 دارد، و طی شش ماه گذشته طبق ماده 81 و 82 قانون مدیریت خدمات که رهبری آن را ارائه دادند، دستگاه‌هایی اجرایی که خود اعلام آمادگی کردند را مورد ارزیابی عمومی و اختصاصی قرار دادیم.
وی با تاکید بر بالا بودن شاخص کیفیت دستگاه های اجرایی استان تهران، تصریح کرد: تمامی دستگاه های اجرایی استان تهران در سال 94 و 95 عملکرد مطلوبی داشتند و همین کار ما برای انتخاب فرماندار برگزیده استان را سخت و دشوار کرده بود.
ترکی ضمن تقدیر از مطلوبیت خدمات ارائه شده به مردم توسط دستگاه های اجرایی گفت: در نهایت پس از ارزیابی های صورت گرفته از میان 16 فرماندار استان تهران، هدایت الله جمالی پور، سعید ناجی و محمد کرم محمدی، فرمانداران شهرستان های ری، شهریار و پیشوا حائز رتبه برتر شدند.
جشنواره شهید رجایی هر ساله همزمان با هفته دولت به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف برگزار می شود.
3218 / 6139
خبرنگار: امیر جعفری سرگزه**انتشاردهنده: محمد بیدارمنشانتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید