خانه / دسته‌بندی نشده / فرماندار لاهیجان: 163 طرح عمرانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد

فرماندار لاهیجان: 163 طرح عمرانی در هفته دولت به بهره برداری می رسدبه گزارش ایرنا سید محمد احمدی روز جمعه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: در هفته دولت امسال 163 پروژه و طرح با اعتبار 179 میلیارد و 202میلیون و 300هزار تومان و اشتغالزایی برای یک هزار و 904نفر در هفته دولت در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
وی موفقیت لاهیجان را در سایه وحدت و همدلی دانست و خاطرنشان کرد: امنیت و آسایش حاکم بر این شهرستان مرهون همکاری شورای تامین ، نیروی انتظامی ، نیروهای امنیتی و دیگر مسئولان است.
وی فرصت های شغلی ایجاد شده در این شهرستان را نسبت به سال قبل سه برابر اعلام کرد.
نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با تبریک انتخاب امام جمعه جدید لاهیجان گفت: مردمی بودن ، در میان مردم بودن و درک مسائل مردم از جمله ویژگی های یک امام جمعه است .
ذبیح الله نیکفر با تاکید بر توصیه های امام راحل و مقام معظم رهبری اظهار داشت: امام جمعه باید از تجمل گرایی ، اشرافیت و اموری که مردم را از امام جمعه دور می کند، خودداری کند و ساده زیستی و زندگی با مردم را پیشه خود سازد.
حجت الاسلام جعفری گیلانی عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور نیز در این مراسم اظهار داشت: امروز ولی فقیه آگاه و دانا، رهبری کشور را بر عهده دارد ولی وظیفه ما به عنوان مردم مهم تر است و تکلیف بر مردم روشن است، باید وظایف خود را به درستی انجام دهیم.
وی گفت: نماز جمعه در کشور ما چند نقش دارد، از یک سو چهره کریه استکبار جهانی را رسوا کرده و از سوی دیگر چنانچه امام جمعه در کار خود موفق باشد، آن شهر بی مسئله خواهد بود.
وی به نا امنی در کشورهایی مختلف اشاره کرد و گفت: امروز در کشور ما بهترین نیروها در سپاه پاسداران ، نیروی انتظامی و در بدنه وزارت اطلاعات مشغول خدمت هستند و همچنن بهترین نمازجمعه در کشور برگزار می شود که این، از برکت فعالیت این نیروها و تامین امنیت پایدار است.
در جلسه شورای اداری لاهیجان حجت الاسلام مهدی صدیق به عنوان امام جمعه جدید شهرستان معرفی شد.
شهرستان لاهیجان با دو بخش مرکزی و رودبنه در 40 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
خبرنگار: فرهاد نظرپور ** انتشاردهنده: کبیری
6029/2007انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید