خانه / دسته‌بندی نشده / فرماندار مهاباد: شهرداری گوگ تپه در هفته دولت تاسیس می شود

فرماندار مهاباد: شهرداری گوگ تپه در هفته دولت تاسیس می شودبه گزارش خبرنگار ایرنا، ایرج شجاعی روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان مهاباد اظهار کرد: در اول شهریور ماه نیز مراسم تحلیف 17 عضو شورای شهر مهاباد، خلیفان و گوگ تپه و 436 عضو شورای اسلامی روستاهای شهرستان برگزار می شود.
وی همچنین با اشاره به فاجعه انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال 1360 و گرامیداشت یاد و خاطره 2 یار دیرین امام (ره)، شهید رجایی و شهید باهنر گفت: شهدای دولت 2 دولتمرد مردمی بودند که با تمام توان و صداقت برای کشور خدمت کردند.
وی همچنین با اشاره به دخالت های تاریخی آمریکا در ایران و خلف وعده های آنان، گفت: مقام های آمریکایی خود به دخالت در سقوط دولت مصدق اعتراف کردند و این سیاست ها همچنان در کشورهای مختلف ادامه داشته است.
شجاعی اضافه کرد: اما به رغم این رفتار با دمیدن در بوق های تبلیغاتی دم از دموکراسی و آزادی می زنند و افکار عمومی جهان را فریب می دهند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهاباد نیز گفت: وجه تمایز دولت اسلامی و سایر حکومت ها وفای به عهد است و هرکس در هر مقام باید حداکثر تلاش و جهاد خود را به منظور خدمت به مردم انجام دهد.
حجت الاسلام یاسر آقا محمدی همچنین با اشاره به کودتای 28 مرداد 1332 اظهار کرد: آمریکا همواره در طول تاریخ به عهد های خود با دولت های ایران وفا نکرده است.
وی افزود: هر جا شیطنت، ترور و کودتایی بوده دست مخملین آمریکا در کار بوده است.
وی همچنین یادآور شد: امام احیاگر دین اسلام هستند چون در دوره قاجار و پهلوی به جز پوسته ای از اسلام چیز دیگری باقی نمانده بود.
حجت الاسلام آقا محمدی همچنین با تاکید بر وحدت بین شیعه و سنی گفت: در دیدگاه حضرت علی(ع) فرقی بین شیعه و سنی نیست و هیچ تفاوتی بین فرق وجود ندارد.
سید رئوف سیدی رئیس شورای اسلامی شهر دوره چهارم مهاباد نیز در این نشست با آرزوی موفقیت و توفیق خدمت برای اعضای تازه شورای شهر گفت: مبنای عملکرد دوره چهارم شورای اسلامی شهر مهاباد را قانون و اهداف نظام، مردمی بودن، توزیع عادلانه خدمات و تعامل همه جانبه عنوان کرد.
آرش شهابی رئیس اداره میراث فرهنگی نیز با اشاره به ظرفیت های ویژه شهرستان در توسعه جاذبه های گردشگری گفت: در تعطیلات تابستانی امسال 168 هزار و 488 گردشگر به مهاباد سفر کردند که اقامت 58 هزار و 164 گردشگر در پنج هتل، چهار مهمانپذیر، چهار مدرسه و پارک ها ساماندهی شده است.
بهروز شریفی نماینده سازمان های مردم نهاد مهاباد نیز در این نشست گفت: سمن ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و دولت عمل می کنند و چون سیاسی نیستند و بیشتر فعالیت های اجتماعی دارند می توانند بیشترین نقش را در جامعه ایفا کنند.
شریفی افزود: 33 سمن در سطح شهرستان داریم که مجوز 16 تشکل از وزرات کشور صادر شده و بقیه از سایر دستگاه های اجرایی مجوز اخذ کردند.
شهرستان مهاباد با 237 هزار جمعیت در جنوب استان قرار دارد.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس irnamahabad@ دریافت کنید.
3093**انتشار دهنده: پیمان پاکزادانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید