خانه / دسته‌بندی نشده / قرائت دومین گزارش برجامی کمیسیون امنیت ملی این هفته در مجلس/ فتاح به نمایندگان گزارش می دهد

قرائت دومین گزارش برجامی کمیسیون امنیت ملی این هفته در مجلس/ فتاح به نمایندگان گزارش می دهداکبر رنجبرزاده روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به این که مجلس در هفته جاری روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد گفت: دومین گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس چندی پیش برای قرائت به هیات رییسه مجلس ارائه شد، ولی به دلیل برگزاری جلسات رای اعتماد، در هفته جاری در مجلس قرائت می شود.
وی افزود: همچنین قرار است پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام‌خمینی (ره) از اقدامات انجام گرفته در زمینه دستاوردها، ارتقای ظرفیت‌های اشتغالزایی و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و مشکلات اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر به استناد بند 8 ماده 24 آیین‌نامه داخلی مجلس گزارشی را به نمایندگان ارائه کند.
وی ادامه داد: گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی در مورد علل ممانعت از برگزاری سخنرانی علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس در مشهد مقدس در اجرای ماده 49 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و گزارش کمیسیون عمران در مورد حادثه آتش‌سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو قرار است در هفته جاری در مجلس قرائت شود.
رنجبرزاده تصریح کرد: بررسی لایحه تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح و طرح ترویج کتابت قرآن کریم به رسم‌الخط مفاخر ملی در دستور کار هفته جاری مجلس قرار دارد.
به گزارش ایرنا، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گزارش 6 ماهه از برجام را بر اساس چهار محور بازدید میدانی، گزارش های سه ماهه وزارت امور خارجه، نشست های تخصصی با مسئولان دستگاه های مربوطه و گزارش گیری از دستگاه هایی که اجرای برجام بر آنها اثرگذار بوده تهیه و تدوین کرده اند.

سیام**9121 خبرنگار: سمیه لاری
انتشار: کتایون لامع زادهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید