خانه / دسته‌بندی نشده / مدافعان حرم مانع بزرگ تسلط استکبار بر خاورمیانه هستند

مدافعان حرم مانع بزرگ تسلط استکبار بر خاورمیانه هستندسردار محمد حسین رجبی روز پنجشنبه در یادواره شهدای منطقه پردیس بیجار به نقشه های شوم استکبار برای تجزیه و کوچک نمودن منطقه خاورمیانه به منظور نفوذ و تسلط بیشتر اشاره کرد و افزود: طرح خاورمیانه جدید آمریکایی از مدت های پیش محصول اندیشکده های آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی است.
وی ادامه داد: برای اجرایی کردن این طرح تنها یک مانع بزرگ وجود دارد و آن راه جوانان مدافع حرم است که در مکتب شهدای دفاع مقدس پرورش یافته اند.
رجبی افزود: عملیاتی شدن طرح خاورمیانه جدید توسط استکبار جهانی و رژیم جعلی اسرائیل، با توسل به سرویس های اطلاعاتی و کشورهای وابسته به استکبار به اجرا درآمد و وضعیت فعلی جهان اسلام از آثار شوم این طرح است.
وی با اشاره به رشادت جوانان غیور نظام جمهوری اسلامی در لباس مدافعان حرم و بویژه شهیدان مجید قربانخانی و محسن حججی اظهار کرد: طرح خاورمیانه جدید به طور کامل اجرا نخواهد شد زیرا ظرفیت های موجود در دست آنها نیست.
وی ادامه داد: ظرفیت توکل برخداوند و ایستادگی در مقابل ظلم و استکبار، روحیه همه مردان و زنان این منطقه است.
به گفته رجبی آنان هدفی جز نابودی اسلام ندارند و در این طرح کشورهای اسلامی ایران، سوریه و عراق در اولویت تجزیه قرار دارند.
وی خاطر نشان کرد: طرح خاورمیانه آمریکا با راه اندازی جنگ های داخلی و تحمیلی علیه کشورهای اسلامی، قصد دارند با تجزیه این کشورها، راه گسترش سریع اسلام را بگیرند اما تحقق این طرح و آرزوی آن را با خود به گور خواهند برد.
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: روزانه جوانان بسیاری از شهرستان های استان برای اعزام داوطلبانه به منظور پیوستن به مدافعان حرم به سپاه مراجعه می کنند و تا کنون هیچگاه جنایت های مزدوران داعش نتوانسته است، روحیه شهادت طلبی جوانان این مرز و بوم را کم رنگ کند.
رجبی افزود: بیش از 400 گروهک تروریستی در حال حاضر در کشور سوریه تشکیل شده و بزرگان این گروهک ها داعش و النصره، به میدان آمدند تا از اسلام ظاهری ناقص نشان بدهند، ولی خون مطهر شهیدانی همچون قرباخانی و حججی به دنیا ثابت کرد که مکتب اسلام و قرآن به چه معنا است.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر که هفته دولت بنام آنان مزین شده است اظهار کرد: شهادت این 2 رادمرد و دولت مرد صادق و خدمتگزار، سند مظلومیت و در عین حال حقانیت دولت جمهوری اسلامی را نشان می دهد.
در پایان این مراسم از خانواده شهدای مدافع حرم قربانخانی، علیخانی، و شهدای کوی پردیس بیجار تجلیل به عمل آمد.
در این یادواره جمعی از خانواده شهدا، مدیران محلی، امام جمعه، روحانیون و مردم این منطقه نیز حضور داشتند.
در شهرستان بیجار 450 شهید، چهار شهید گمنام و حدود یک هزار رزمنده و جانباز وجود دارد.
**خبرنگار: سید باقر سبحانی/**انتشار دهنده: امید بهمنی
7350/6108
**برای آگاهی از آخرین اخبار استان کردستان به کانال زیر بپیوندید:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvgانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید