خانه / دسته‌بندی نشده / مدیر کل ارشاد خوزستان راهیابی نمایش برگزیده جشنواره لاله های سرخ به تئاتر فجر را خواستار شد

مدیر کل ارشاد خوزستان راهیابی نمایش برگزیده جشنواره لاله های سرخ به تئاتر فجر را خواستار شدبه گزارش خبرنگار ایرنا محمد جوروند جمعه در نشست هماهنگی جشنواره لاله های سرخ در فرمانداری افزود:ظرفیت فرهنگی و هنری اندیمشک در تمام استان خوزستان خاص و بی نظیر است.
وی بیان کرد:جشنواره تئاتر لاله های سرخ رشد و گسترش قابل توجهی داشته و در طول سال های اخیر از سطح شهرستان به منطقه ای و در حال حاضر به یک جشنواره ملی تبدیل شده است و باید برای برگزاری بین المللی جشنواره تئاتر لاله های سرخ برنامه ریزی کرد.
وی افزود: با پیگیری صورت گرفته اقدام لازم برای برگزاری هفته فرهنگی به مناسبت حماسه مردم اندیمشک در چهارم آذر سال 1365 انجام شده و به زودی شاهد برگزاری آیین های ویژه فرهنگی و هنری به بهترین شکل خواهیم بود.
جوروند گفت:برگزاری جشنواره تئاتر لاله های سرخ آن هم به صورت دو سالانه و توقف در برگزاری آن آسیب بزرگی به این جشنواره بود و باید بیش از گذشته نسبت به برگزاری آن توجه کنیم.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان هم گفت: جشنواره تئاتر لاله های سرخ اندیمشک یک فرصت معنوی و فرهنگی برای استان خوزستان است و باید به این جشنواره در قالب استانی و کشوری نگاه کرد و تنها به شهرستان در این باره تاکید و توجه نکرد.
محمدصادق کریمی کیا گفت:شهرستان اندیمشک باید با تمام ظرفیت و توان آماده برگزاری این جشنواره باشد و این جشنواره شهرستان و ظرفیت های مختلف فرهنگی و هنری استان را به بهترین شکل معرفی کند.
وی گفت:در 2 سال اخیر دولت با رویکرد بهتر نسبت به امور فرهنگی اهتمام داشته است و این روند در حال بهتر شدن نیز هست لذا از این فرصت ها باید در مسیر تعالی فرهنگ و هنر بهره برد.
وی اضافه کرد:برای برگزاری شایسته این جشنواره همکاری لازم خواهد شد.
بیست و سومین جشنواره تئاتر لاله های سرخ آذماه جاری در شهرستان اندیمشک به صورت ملی برگزار خواهد شد.
فراخوان این جشنواره به استان های کشور ارسال شده است.
7281/6068
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناهانتهای پیام /*


درباره admin

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید