خانه / دسته‌بندی نشده / مس سونگون شش بر یک ارژن شیراز را از پیش رو برداشت

مس سونگون شش بر یک ارژن شیراز را از پیش رو برداشتبه گزارش ایرنا، این دیدار عصر جمعه از ساعت 18 در سالن ورزشی علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
گل های این بازی را به ترتیب فرهاد فخیم 3 گل، محمدرضا سنگ سفیدی، مرتضی عزتی یک گل و رودریگو آندری سیلوا هر کدام یک گل و تک گل تیم ارژن شیراز را نیز بابک سهرابی به ثمر رساندند.
همچنین در ادامه بازی حمید احمدی و مرتضی عزتی از داور بازی کارت زرد گرفتند.
تیم داوری این دیدار توسط محمد علی ترحمی داور وسط و سید سجاد فتحی و احسان سبزه واری به ترتیب کمک اول و دوم انجام گرفت.

**سرمربی مس سونگون: از خوشحالی هواداران خوشحالم
سرمربی تیم مس سونگون بعد از برد تیمش مقابل ارژن شیراز گفت: از اینکه هواداران با خوشحالی میدان را ترک می کنند من هم خوشحالم.
به گزارش ایرنا، حمید بی غم افزود: خیلی خوشحالم که باز توانستیم هواداران این تیم را با رضایتمندی از نوع بازی مس سونگون از سالن بدرقه کنیم.
بی غم اظهار کرد: عملکرد بازیکنان ما خوب بود و تیم حریف بد بازی نکرد، مهمترین چیزی که هست ما دو بازیکن سه کارته برای بازی سخت با حفاری داریم که کارمان را مشکل تر می کند.
وی با تاکید بر ضرورت حمایت مسئولان خاطرنشان کرد: تیم مس سونگون به حمایت مسئولان نیاز دارد و مطمئن هستم که استان توان این حمایت را دارد و انشاالله به قهرمانی دست می یابیم.
وی در مورد تیم ارژن توضیح داد: تیم حریف تیمی است که فیزیکی بازی کرد و در کل تیم قابل احترامی بوده و تیم ما که گل اول را زد شیرازه تیم حریف ازهم پاشید.

**سرمربی فوتسال ارژن شیراز:تفاوت ما با مس خیلی زیاد است/ توان ما همین بود
سرمربی ارژن شیراز نیز گفت: توان بازیکنان ما همین بود که دیدید؛ تیم مس از ما بهتر بازی کرد.
حمیدرضا کمالی عصر جمعه بعد از بازی تیمش با تیم مس سونگون گفت: من این پیروزی را به تیم مس سونگون تبریک می گویم؛ باید بگویم بین تیم ما و مس تفاوت خیلی زیاد است تیم ارژن همین است که دیدید، بازیکنان ما خیلی جوان هستند.
کمالی خاطر نشان کرد: امروز ساعت سه بعد از ظهر به سالن رسیدیم و مسئولان زحمت زیادی کشیدند تا بازی را به ساعت شش عصر بیاندازند تا بچه های ما استراحتی داشته باشند.
وی در ادامه اظهار کرد: تیمی که با این شرایط می آید باید نتایج این چنینی داشته باشد و به بچه ها تبریک می گویم؛ تیمی که قرار نبود تبریز بیاید، طبیعی است این مسائل برایش پیش آید.
وی یادآور شد: مس خوب بازی کرد و آرزوی موفقیت برای آنها دارم.
وی در مورد داوری این بازی افزود: داوری خوب بود و فکر می کنم مشکل خاصی نداشت.
دیدار مس سونگون و ارژن شیراز با نتیجه شش بر یک به سود مس خاتمه یافت تا تیم ارژن شیراز با 4 امتیاز به رده سیزدهم جدول لیگ برتر فوتسال سقوط کند.
خبرنگار: مهدی آب بسته.ع**انتشار: عزیزی
9853/518انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید