خانه / دسته‌بندی نشده / مطهری: گزارش مجلس درباره موسسات مالی و اعتباری به قوه قضاییه ارسال شده است

مطهری: گزارش مجلس درباره موسسات مالی و اعتباری به قوه قضاییه ارسال شده استبه گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، علی مطهری که ریاست ساعاتی از جلسه علنی روز سه شنبه مجلس را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر محمدرضا ابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس افزود: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره موسسه کاسپین در اعمال ماده 236 آیین نامه داخلی مجلس روز گذشته به قوه قضاییه ارسال شده است.
وی در مورد وضعیت بازنشستگان صنعت فولاد گفت: در این زمینه هیات رییسه حداکثر می ‌تواند این موارد را مکتوب به اطلاع مسوول مربوطه برساند و اگرهم نیازی باشد در جلسه علنی یا غیر علنی مسوولان می‌ توانند توضیح دهند که این موضوع را در هیات رییسه مطرح خواهیم کرد.
محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس در تذکری شفاهی گفت: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره موسسه کاسپین با توجه به اعمال ماده 236 آیین نامه داخلی مجلس در جلسه علنی تصویب شد اما هنوز اطلاعی نداریم که آیا به دستگاه قضایی فرستاده شده تا خارج از تشریفات به آن رسیدگی شود.
وی از هیات رییسه مجلس خواست تا در این زمینه گزارشی ارایه شود تا نمایندگان در جریان روند این موضوع قرار گیرند.
پورابراهیمی همچنین خواستار رسیدگی به وضعیت بازنشستگان صنعت فولاد کشور شد و گفت: متاسفانه وضعیت حقوق این بازنشستگان بین سازمان برنامه و بودجه و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پاسکاری می‌ شود.
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: در حال حاضر 85 هزار نفر از بازنشستگان صنعت فولاد که در سخت ‌ترین شرایط کار کرده ‌اند وضعیت حقوقشان روشن نیست که هیات رییسه مجلس باید این موضوع را پیگیری کند.
سیام*9254**خبرنگار: سجاد خسروانیان
انتشار: کتایون لامع زادهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید