خانه / دسته‌بندی نشده / معاون استانداربوشهر: دولت یازدهم در بیان عملکرد مظلوم واقع شد

معاون استانداربوشهر: دولت یازدهم در بیان عملکرد مظلوم واقع شدبه گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند پنجشنبه شب درهمایش آسیب شناسی ارتباطات اجتماعی نوجوانان و جوانان در بندرگناوه بمناسبت گرامیداشت هفته دولت افزود: باید در چهار سال دولت دوازدهم تلاش و زحمات عظیمی که اتفاق خواهد افتاد به نحو شایسته و بیشتر به اطلاع مردم رسانده شود.
وی اظهارکرد: آغاز هفته دولت چراغ راه کارگزاران نظام و فرصتی مغتنم برای بیان عملکرد دولت توسط مسئولان است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: دراین هفته باید مسئولان عملکرد یکساله خود را مرور و درصورت وجود نقص آن را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنند.
وی بیان کرد: استانداری در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه در بخش بانوان برنامه های خوبی اجرا کرده و در این ارتباط بیش از یکهزار کلاس برای خانواده ها برگزار شده است.
گراوند گفت: هنر و برنامه های محوری کارگزاران نظام در زمینه آسیب های اجتماعی اقدام پیشگیرانه ازطریق روش های آموزشی به خانواده هاست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر اظهارکرد: استفاده و کمک گرفتن از ظرفیت و توان سمن ها نقش اثرگذاری در مقابله با آسیب های اجتماعی ایفا خواهد کرد.
وی افزود: یکی از معضلات و آسیب های اجتماعی در برهه کنونی سخت گیری های خانواده ها در امر ازدواج جوانان است که باعث شده تا مانع و تاخیر این امر خیر و مورد تاکید دین مبین اسلام شود.
گراوند با بیان اینکه خانواده ها شرایط ازدواج آسان را با الگوگیری از ائمه اطهار(ع) برای فرزندان خود فراهم کنند، از سمن ها و خیران خواست تا در این زمینه تلاش وهمت مضاعف کنند.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر از پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان گناوه در برپایی این همایش تقدیر کرد و از دیگر سمن ها خواست این برنامه ها را بصورت مستمر برگزار کنند.
همچنین به مناسبت آغاز هفته دولت عصر پنجشنبه مسئولان دستگاههای اجرایی گناوه در این آیینی باحضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر بر سر قبور مطهر شهدای این شهر حاضر و با نثار گل و قرائت فاتحه و ادای احترام یک بار دیگر با آنها آرمانهای شهدا میثاق مجدد بستند.
رئیس بنیاد شهید و ایثارگران گناوه در این آیین با گرامیداشت هفته دولت ، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از برنامه‌هایی است که در دستور کار دولت تدبیر و امید قرار دارد.
محمد قائدی افزود: همه ما مدیون فداکاری‌ها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران هستیم و بحث تکریم ایثارگران و رزمندگان از مهمترین برنامه‌های ما است.
وی گفت: این شهرستان 230 شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم میهن و انقلاب کرده و دارای دوشهید گمنام و یک شهید مدافع حرم نیز است.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/6043**
خبرنگار: نعمت الله بهروزی** انتشار دهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

شهید رحیمی ایثارگری از قشر آموزش و پرورش گلستان

این شهید که در مدت حضورش در جنگ تحمیلی فرماندهی گروهان …

پاسخی بگذارید